Příspěvky uživatele - 64.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 16.4.2008
Stroječky typu Terra, Vari, Mountfield a podobné, kde se z nich vytvoří rotavátor tím, že se nahradí pojezdová kola noži, jsou prakticky na nic. Mají nízké otáčky, poskakují po půdě a nic pořádně nerozmělní. Správný rotavátor musí být připevněný na... celý příspěvek >
Trávník - drny, 28.9.2007
Dobrý den,mohl by nám někdo poradit jak si poradit s drny na trávníku? Zakládali jsme nový trávník, půdu jsme ručně zryli, vybrali plevele,zaseli trávu a několikrát převáleli válcem. Někde tráva vzešla, někde ne. Po prvním sečení je vidět, že se... celý příspěvek >
pěstování hlívy, 21.4.2007
Nemáte někdo zkušenosti s pěstováním? Jednou jsme zkoušeli do zapařené slámy, ale nepovedlo se. Jak na to? Jde mi o osobní zkušenost. Článk y mám načtené díky.
Habr jak roste, 4.4.2007
nebyla ba nějaká fotečka takového plotu?? já nemám vůbec představu..
živý plot jako ochrana před větrem, 14.3.2007
Co by jste zvolili jako nejlepší větrnou zástěnu??Půda kamenitá.díkyP.
Stihl, Husqvarna, Jonsered, 25.6.2006
Zdravím všechny. Nedávno jsem dokončil stavbu krbu a teď řeším otázku, jakou si mám pořídit motorovou pilu k přípravě dřeva na topení. Z toho co jsem našel na Internetu se mi líbí tři výše uvedení výrobci motorových pil. Od Stihlu je to MS 230, MS... celý příspěvek >
Slunečnice Pacino., 29.3.2006
Dá se semeno slunečnice zakoupit u Vás a za jakých podmínek.Děkuji za informaci,případně na PapaVerin@centrum.cz,kde bych s Vámi domluvila bližší podrobnosti.
Prosím,poraďte..., 29.3.2006
které rostliny se dají použít do balkonového truhlíku.Které se dají nejlépe sesadit dohromady.Balkon mám na dosti větrné straně a surtfinie,které jsem měla vloni,se dosti lámaly.Nebo jak předejít lámání.Jsem začátečník.Děkuji. Rady můžete poslat i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika