Příspěvky uživatele - 240.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 20.5.2017
Moc hezké!
Předpěstování košťálovin, 14.5.2017 Obsahuje fotku
Jedna krásná zelená báseň. Mě už taky něco málo roste.
Rajčata 2017, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Na ukázku, mých několik způsobů pěstování rajčat.
A zase ty fleky na listech rajcat, 13.5.2017
Chápu, že pokud se něco děje s Vašimi vypiplanými a veškerou péčí a láskou zahrnutými sazenicemi, tak propadáde panice, hysterii a beznaději. Letošní způsob jara není vůbec ideální a tak nemohou ideálně vypadat ani rajčata. Vše se v dobré obrátí a... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 12.5.2017
Tak mě se to zatím nestalo. Loni zmzlo všechno ovoce a Asimina ne. Letos se ta situace opakovala, vše zmrzlé a Asimina ne. Přestála bez úhony dvě mrazivé vlny a to byla v plném květu. Z toho jsem usoudila, že květy mrazy ustojí. Třeba je to velmi... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017
A nemůžou mít prostě jen úpal? Přenesení z domova do skleníku je docela šok a k tomu vysoká teplota a ostré slunce. V noci kosa, prostě všeho moc.
Rajčata kdy s nima už ven?, 11.5.2017
Krásná, zdravá rajčátka. Jaká pěstujete nejvíce? Masitá, cherry, podlouhlá?Máte představu, kolik sklidíte z jedné rostliny?
Odzimování fíkovníku, 7.5.2017
Pozitivnější výsledky ani náhodou, ani jeden z mých dvou fíkovníků neraší, totálně zmrzly, snad vyraší od kořenů. Naopak rostliny v kontejnerech jsou krásné, ale ty byly samozřejmě v zimě v teple.
Muchovnik, 6.5.2017
Já mám obyčejný Muchovník olšolistý. U nás to nikomu nijak zvlášť nechutná. Jenom já a samozřejmě opeřenci jsme nadšeni. Suším si různé plody na zimu na čaj a muchovník a aronie v něm nesmí chybět,
Asimina Triloba, 6.5.2017
Asiministů přibývá. Místní zahrádkáři si u mě objednali přednášku o rajčatech ale hlavně je zajímalo, jestli dám přídavek o Asimině. Loni jsem jim na výstavu věnovala krásná veliká a voňavá trojčata s možností ochutnávky. Všeobecné nadšení! Vypadá... celý příspěvek >
Muchovnik, 6.5.2017
Dokonalé, krásné a inspirativní! Hlavně ty jahody, nádhera. Já si s motykou taky tykám, ale občas dojde i na vykání a pak se to těžce dohání. Ta sterilita zeminy byla v mém příspěvku samozřejmě nadsázka.
Rajčata 2017, 4.5.2017
Odvážné rozhodnutí o tom nemrznutí. Snad nám to vyjde, rozhodla jsem se stejně. Některá rajčata lze v případě nouze zakrýt ale jsou i taková, která si budou muset poradit sama.
Rajčata 2017, 3.5.2017
U nás fouká skoro pořád, takže vršek opěrné tyče mám v plánu zafixovat. Rajčata umístím pod převis střechy a tyčky uvážu ke konstrukci střechy. Je to trochu vysoko, ale snad to nebude vadit. Co vyroste nad oporu, bude taky zavěšeno. Nesesouvají se... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 2.5.2017
Ta kari síť by byla dokonalá, bohužel ta zeď je severní, navíc manžel nesnáší, opírá-li se něco o fasádu.
Rajčata 2017, 2.5.2017
Ano. Ten kříž je zatím zasazen přímo v kbelíku. Ovšem jestli se někdy umoudří počasí a rostliny bude možné ven natrvalo umístit bez rizika zmrznutí, tak jej plánuju zapíchnout mimo nádobu, za rostlinu. Kříže spolu propojím a vznikne konstrukce. Možná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika