Příspěvky uživatele - 80.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Dolmar MS 340, 4.8.2009
Tak dnes jsem šel poprvé sekat a mohu se podělit o své zkušenosti: Křovinořez ani podobné zboží na internetu neobjednávat, já tak již nikdy neučiním. Protože jsem ten stroj marně hodinu zkoušel rozjet. Motor naskočí jen se sytičem a hned zase zhasne.... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 31.7.2009
MS 340 jsem koupil a dvě věci mi nejsou po prostudování návodu na obsluhu zcela jasné. 1./ V návodu není ani slovíčko o záběhu stroje. Možná jsou ty motory už tak dokonalé, že při důsledném dodržení všech zásad není potřeba toto nějak zvlášť řešit.... celý příspěvek >
Příslušenství ke křovinořezu Dolmar MS 340, 28.7.2009
..to příslušenství je různý (a ceny taky - od 10 500 do 14 500 a víc), my ho máme s trojzubým nožem, přitom se uvádí většinou čtyřzubý nůž, nevím, jestli u tohoto výkonného motoru je v tom podstatný rozdíl, jestli sekat troj- nebo čtyřzubým.
Sekačka se sběrným košem, která poseká vyšší trávu, 25.7.2009
Vím, že tyto sekačky jsou na udržovaný trávníček a sekat se musí co nejčastěji, přesto se zeptám, zda některá sekačka se sběrným košem zvládne posekat i vyšší - trochu přerostlou trávu - třeba špatně, na nádheře mi tak nezáleží, hlavně aby se to... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 13.7.2009
Takže koupím křovinořez MS 340 - ještě mě napadlo - (doufám to bude dostatečně vysvětleno v přiloženém návodu), ale využiji tuto příležitost a předem poprosím ještě raději o vyjádření odborníka: Jak je to se záběhem takového nového stroje? A vydrží... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 12.7.2009
Dneska je neděle a chalupáři sečou, a tak to slyším... přesně jak píšete... plný plyn... volnoběh...plný plyn... volnoběh...hned mi to bylo divný, pač u sekačky je taky odstředivá spojka a taky se jede celou dobu na plný plyn i když je to hrozný... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 10.7.2009
...asi to zkusím, protože zrovna dneska jsem měnil disky u kola Dakru koupené podle rozkresu náhradních dílů a zjistil jsem pozdě, že ten výkres v některých záludných detailech se neshoduje s realitou a musel jsem si pracně svařit disk s pouzdrem,... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 9.7.2009
Děkuji za vyjádření, jen mi nejde na rozum, proč tady v kamenném obchodě (dneska mi řekli), že by ho objednali za zhruba 15 000, když na internetu jsou akce i pod 11 000 + zdarma nějaké doplňky jako chránič sluchu a štít na obličej. Není v tom nějaký... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 8.7.2009
Sekal jsem hodně prudké břehy sekačkou Dakr, je to dost nebezpečné a náročné pro mě i pro sekačku - po 10 sezónách je dost na odpis a stále víc dokupuju drahé náhradní díly. Zvažuji, že vhodnější by byl na tento terén tento křovinořez, mýlím se??... celý příspěvek >
Křovinořez z internetového obchodu, 7.7.2009
Kdysi jsme koupili sekačku v kamenném obchodě a prodejce nás upozornil, že v návodu jsou nesmysly a že je potřeba např. míchat benzín s olejem v poměru 1:40, NIKOLIV 1:50 jak bylo v návodu uvedeno, jinak to brzy přestane startovat atd.. atd.dále... celý příspěvek >
Kvas jablek, 30.11.2008
Dobrý den, tak jsme pálili 40 dní po založení kvasu (jak jsem popsal výše).Výsledek je: z 165 l kvasu =18l 52% pálenky.Zdá se valice dobrá(i přes tu čerstvost).Je v ní nepatrně při přivonění znát i ten medík.Tak jsem zpokojen.Přeji hezký adventní... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 7.7.2008
Měl jsem ten samý problém stačí na vyčištění 2rybky karásci ale nejdříve vodu vyměnit!!!
Kde začít?, 12.3.2008
Na začátek je vhodný skalník, okrasné traviny, nebo vřesovec..
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika