Příspěvky uživatele - 17.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2017, 10.2.2017
Přeji všem pěstitelům révy v roce 2017 hodně úspěchů, málo jarních mrazíků a slabý tlak různých nemocí. Tento rok se tu objeví spousta nových pěstitelů, případně se loňským začátečníkům začne letos pořádně zelenat, a tak se tu objeví spousta... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017
pro PavHorak: těším se, až to poroste:-). Máte nádherné Nero. Řez na kordon chystám u jiné révy, kterou mám zasazenou u dřevěneho domku. U něj mám zasazené celkem 4 sazenice, budu experiemntovat s pergolovým řezem a kordonovým řezem. pro host:... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 3.11.2016
Zeptal bych se tak do pléna, jaké jsou zkušenosti s mulčováním či foliováním prostoru mezi sazenicemi? V nějaké diskuzi jsem četl názor, že půda "má dýchat", ale to je takové básnické vyjádření. V podstatě každá vinice, či vinička, co jsem viděl... celý příspěvek >
Domácí víno - základní problémy, 26.9.2016
Zdravím, chtěl bych oživit toto vlákno i pro tento rok a poprosit začínající i zkušenější domácí vinaře o sdílení zkušeností, rad a postřehů s přípravou a výrobou vína z hroznů. Napřílad co se kvasinek týče, na trhu jsou desítky druhů, jistě... celý příspěvek >
Skladovanie domáceho červeného vína, 23.9.2016
Zdravím, v různých obchodech jsem si obhlížel různé plastové bandasky, co mají například 20 litrů objem, mají velký šroubovací černý uzávěr a dvě ucha na chycení. Orientačně jsem si bandasku otevřel a čichnul. Pach plastu je velmi silný a víno... celý příspěvek >
Peronospora - otrhat listy i po postřiku?, 12.9.2016
Děkuji za odpověď a zajímavé informace o peronospoře a "taktiku" s listovou plochou. V tomto duchu již rostlinky ošetřuji a budu tedy pokračovat.
Peronospora - otrhat listy i po postřiku?, 7.9.2016
Zdravím vás, u nekolika letos vysázených rostlinek révy se mi objevila perenospora. Aplikoval jsem postřik, nicméně chci se zeptat toto: Je lepší napadené listy i přes postřitk raději otrhat a vyhodit, nebo je na rostlince nechat, aby... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 30.6.2016 Obsahuje fotku
Podle literatury mi vyšla vzdálenost řad nějakých 1,8m, tak jsem si vyznačil 1,9 metrů. Když jsem pak zahodil motorový zemní vrták po třetím zakousnutí se do kamene (kdy mi málem zlomil zápěstí) jsem pozval nedaleko kopajícího bagristu s minibagrem... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 29.6.2016
Dobrý den, není to tak, že bych měl prostor ohraničený 3x10 metrů smiley. Když jsem toto vlákno zakládal, chtěl jsem napsat, že můžu mít 3 řady, každou po 10 metrech. Aktuální situace je taková, že jsem řady trochu prodloužil na cca 13 metrů. Mezi... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 11.6.2016
Zdravím vás, chtěl bych na rovinaté zahradě u Frýdku-Místku (cca 280 m.n.m) pěstovat révu. Prostoru mám cca pro 3x10 metrů. Což vychází cca 10 kmínků na 1 řadu, možná 9. Má smysl mít v jedné řadě například 1 druh moštového bílého vína, ve druhé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika