Příspěvky uživatele - 157.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 19.8.2018
Jsem k tomuto postupu trochu skeptický - proč tedy kompostárny složitě řeší areaci a přehazování kompostu, když by mohly jen vše hodit do folie a mít za pár týdnů vyřešeno to, co jinak trvá třeba rok... navíc logicky výsledný materiál obsahuje stejné... celý příspěvek >
Lze pěstovat ovocné stromy na orné půdě?, 19.8.2018
Akorát... a víte, že málokterý pozemek nesousedí s obecním, jako je třeba cesta? Takže prakticky u každého potřebujete řešit územní souhlas. Navíc toto se týká pozemků, u kterých plot lze zřídit (v intravilánu). Což u orné půdy mimo zastavěné... celý příspěvek >
Lze pěstovat ovocné stromy na orné půdě?, 19.8.2018
Ne, chápete to úplně špatně. Zkuste si to ještě několikrát přečíst. (kůly a lesnické pletivo má charakter dočasné ochrany a nepodléhá územnímu řízení) Naopak, jde o to zákon neporušovat a nemít zbytečné problémy.
Lze pěstovat ovocné stromy na orné půdě?, 19.8.2018
Oplotit orná půda samozřejmě jen tak nejde. Jsou výjimky, jako je třeba sad, ovocná školka,..., jinak platí zákon, který hovoří o volné průchodnosti krajiny. Musel by to člověk projednávat s odborem životního prostředí, je to na dlouhé lokte a úřad... celý příspěvek >
Nevídaná plíseň okurek - pavučina?, 7.7.2018
Příliš dusíku? Příště méně hnojit?
Nepostříkal jsem stromky, 5.7.2018
Vykopáním nic nevyřešíte. Šárka je dnes všude, pravděpodobně se vám stromek nakazí znova. Na některých se projeví více, na některých ji nepostřehnete. Mám to taky tak, žiji s ní a nemám s tím většího problému. Stromy rostou a ovoce plodí.
Nepostříkal jsem stromky, 5.7.2018
Šárka. S tím nic neuděláte.
Použití netkané textílie, 29.4.2018
Nepomůže. Otázka je, co pokládáte za mrazík. Když to bude hodinu kolem 0°, tak ano. Když u nás přijde jarní mrazík, tak je to na celou noc a pár ° pod 0, a to mi nepomůže ani igelitová fólie.
Ponechat ovoce na ochutnávku, 29.4.2018
Je možné ponechat pár kousků meruňek na před rokem vysazených stromcích, nebo jim to nějak postřehnutelně uškodí v růstu a je vhodnější je všechny odstranit? Ten stejný dotaz mám i pro roční broskvoně.
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 29.4.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem těch pár rašících pupenů potřel Vertimecem, později provedl ještě jeden postřik - kompletně doslova omyl všechno listí. Přesto dnes listí vypadá takto. Tak nevím, jestli je možné nějak postupovat dál, nebo se s tím už letos smířit, a v zimě... celý příspěvek >
Symbivit, 1.4.2018
Jak to myslíte. ekologický a rozložitelný? Jestliže se ptáte na Symbivit, jistě víte, že to jsou mykorhizní houby.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 4.3.2018
Mrkněte se orientačně tady. srovnejte ještě s aktuálním stavem otevírání se pupenů a podle toho proveďte postřik.
Identifikace rostliny, 31.12.2017
Ano, jde o avokádo, které jste vypěstoval nikoli z cibule, ale z pecky. Jen vás doplním, že avokádo mám přes léto na přímém slunci a nemá s ním žádný problém, právě naopak - krásně zesílilo a prospívá mnohem líp než za oknem. Potvrzuje to i fakt,... celý příspěvek >
Výchovný řez, 30.12.2017
Tady není co řešit. Vše ostříhejte, nechte jen terminál a zastřihněte jej na výšku, pod kterou chcete mít korunu.
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 28.12.2017
Uvolňují se, ale pomalu. Váží se na něj a neodplavují. Šahají si pro ně přímo kořeny, houby atd.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika