Příspěvky uživatele - 157.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování na skle - nová dimenze, 17.8.2016
Pane, už je to vaše vyskakování s 250-350°C legrační... Přečtěte si, co je to grilování. Samozřejmě, že máte pravdu, lze tuto úpravu nazvat grilováním. Potom ale i i příprava masa na pánvi nebo v troubě lze stejně tak nazvat... celý příspěvek >
Druh juky a jej odolnosť, 16.8.2016
Co vím, tak jediná mrazuvzdorná je juka ala "trs trávy". Stromové juky pravděpodobně mráz nevydrží.
Lokální šarka, 16.8.2016
Já to mám úplně stejně, na obou slivoních. Letos poprvé, flekaté listy, ale plody v pořádku. Zřejmě se nebude jednat o šárku. Všechny letošní divnosti v zahradě připusuji za následek letošnímu divnému jaru, kdy jsme v dubnu měli několik nocí -7°C. I... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 14.8.2016
Děkuji za reakce. Letos jsem měl semena taktéž od Sema jako p.Stanislaw, ale v žádném případě s takovými úžasnými výsledky. Jen jeden plod na rostlinu. Nyní tvoří změť s ostatními dýněmi, příští rok udělám pokus na celodenním slunci a osamoceně,... celý příspěvek >
Melouny a melounky 2016, 8.7.2016
Nic, je to normální zbarvení listů.
Neznámý strom, 6.7.2016
Možná habr japonský, ten mi dlouhými listy nejvíc sedí. Ale kde by se vzalo to hnízdo semenáčů uprostřed lesa? A kde by se vzaly vzrostlé stromy uprostřed Klokočských skal? Nicméně souhlasím, bude to nějaký druh habru.
Zavlažování homemade, 22.6.2016
Fungovat to nebude. Fungovalo by to na několika metrech, ale 40m je strašně moc (vloni jsem tak zalíval 3m rajčat, dírky po 30cm). Navíc by tryskaly první dírky a k posledním by se voda ani nedostala. Proto jsem letos skládal závlahu z tenkých... celý příspěvek >
Kubáček 2016, 27.3.2016
Přesně tak. To, že se na vás prodejce usmívá, ještě neznamená, že by vás za takové chování nejraději nevykopl.
Stříhání stromků, 26.3.2016
O samostudium se také snažím, ale každý zdroj se nějak liší a člověk si z toho nevybere, co je vlastně správně. Proto paní rozumím, že se raději zeptá tu na fóru zkušenějších, než "teoreticky" něco špatně ostříhat s následky do konce života stromku.
Kubáček 2016, 26.3.2016
Přeháníte - čtu Jabloň MELODIE, Zelená renklóda, Třešeň CHRISTIANA, Broskvoň CATHARINA... naživo to musí být nádherně čitelné
Klepání kosy, 27.7.2009
Ahoj, chtěl bych se naučit klepat kosu, sekám dost, ale naklepat, nevím jak nato, poradte děkuji
Odstranění pařezu, 29.1.2009
Ahoj, ja to jednoduše uříznu motorovkou pod urovni terenu,nejlepší a nejrychlejší  způsob
Poměr benzínu a oleje do motor. pily, 5.1.2009
Ahoj, s 15letou praxí v lese poměr benzín+olej 1:50
Jakou jabloň do zahrádky, 21.11.2008
Ahoj takovou aby rodila:-)
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 21.11.2008
Ahoj koupil jsi dobře, poměr benzínu ku oleji 1:50 je zbytečné 1:40,se divím že ti nedali návod v češtině, ale tam stejne nic není, myslím si že to pochopíš i v angl.,to se týče mazaní řetězu tak se podívej až vyjedeš nádrž tak by v olejové nadrži... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika