Příspěvky uživatele - 26.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paděleky, 26.2.2014
Asi bude rozdíl mezi dřevorubcem, který používá pilu, potažmo kanistr deně a člověkem, který dělá dřevo jen na topení pro vlastní potřebu.Opravdu si myslím a jsem o tom i hluboce přesvědčen, že kanistr speciálně vyrobený s vysačkou at už HQ, St a... celý příspěvek >
Paděleky, 25.2.2014
Škoda peněz, pila se snad dá nalít bez přelití i z normálního kanistru a olej z láhve taky.Proč za to vyhazovat peníze?To si raději za ty peníze koupím benzín do pily.
Dolmar nebo Hitachi, 31.12.2013
Nedávno jsem konzultoval kvalitu dnes prodávanýc pil z několika prodejci a závěr jsem si utvořil tento.Vlastním H-55 a H-365,a když bych chtěl dnes novou pilu koupím Dolmar..-)
Startování H55, 31.12.2013
Tak to má vypadat.
Startování H55, 29.12.2013
Zdravím, otázka je co znamená "dost ztuha"?Já mám H-55 od roku1991,bez dekompresního ventilu, který je stejně k ničemu a žádné problémy se startováním nemám.
Uzení v komíně, 10.11.2012
Zdravím, udí někdo z Vás v komíně, mam nepoužívaný komín, dole rozšířen, tatka tam udíval maso ze zabijaček, ale já nevím jak na to, jde mi o uzení ryb... kapr, amur a pod.Podstat uzení je nad plamenem nebo vlastně kouřem, dík za rady...
Uzení ryb, 10.11.2012
Zkoušel někdo udit ryby v komíně?Mam v domě nepoužívaný komín, ve kterém tata udil maso ze zabíjaček.Je dole rozšířen a topí se pod masem.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika