Příspěvky uživatele - 221.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhrada za jalovec, 13.7.2016
Bohužel mezihostitelem rzi hrušňové je pár let už i Juniperus communis a hrušně bez rzi snad už neexistují. Místo nich vysazujeme asijské hrušně - nashi, jsou trochu jiné, ale moc dobré. Jana
Určení druhu - jehličnan, 13.7.2016
Bohužel už i na Jun. communis se rez hrušňová objevuje. U nás konkrétně na kultivaru 'Sentinel'. Jana
Znesie Magnolia Grandiflora a Javor Dlanolisty stanoviste s priamym slnkom?, 13.7.2016
Nejsem si jistá na 100%, ale připadá mi, že se jedná o kultivar 'Sangokaku'. Mladá kůra je krásně růžová. Ten celkem dobře při vysoké vzdušné vlhkosti snáší plné slunce. Může to však být i 'Orange Dream' - ten nutně potřebuje přistínění. Ale spíš se... celý příspěvek >
Javor červený umístění, 11.7.2016
Přesadit na slunce ho můžete, bez problémů ho snese, ale potřebuje vysokou vzdušnou vlhkost, pak bez poškození snáší i největší vedra. Jestli máte jezírko, umístěte javor k němu. Nemáte-li ho, dejte pod javor větší plochou nádobu s vodou (pítko pro... celý příspěvek >
Modra hortenzia, 9.7.2016
Annabella je opravdu moc pěkná, ale není to hortenzie velkolistá, ale stromečkovitá. Ta nezmodrá, i když budete zalévat hnojivem na modré hortenzie (síran hlinitoamonný). Mám vyzkoušeno, odrůda 'Nikko Blue' kvete nádherně bledě modře, vysazena ve... celý příspěvek >
Tulipán - počet okvětních lístků, 25.6.2016
U některých odrůd ke to zcela normální, např. Pirand. Jana
Admirál, Sirius, Meteor, 20.6.2016 Obsahuje fotku
tady je ten strom 
Admirál, Sirius, Meteor, 20.6.2016 Obsahuje fotku
Po přečtení této diskuze jsem se rozhodl, že jistotou bude Admirál a přes léto to ještě doplním o buď Merkur nebo Sirius. Měl bych ovšem ještě jeden dotaz. Příkládám dvě fotografie. Na zahradě máme strom, který nám před léty okousal asi nějaký... celý příspěvek >
Hortenzie "Forever and Ever", 14.9.2015
Před pár dny jsem se od jednoho pěstitele dozvěděla, že hortenzie Bailmer a i jiné macrophly jsou sázené do speciálně upravených substrátů pro modré hortenzie a že to může trvat i dva roky, než se vyčerpá, tak uvidím příští rok. Třeba měl pravdu a po... celý příspěvek >
Hortenzie "Forever and Ever", 18.8.2015 Obsahuje fotku
Opravdu mi nikdo neporadí? Tohle je nejrůžovější květ, který mi vykvetl, ostatní jsou modřejší. Co s tím? Jana
Hortenzie "Forever and Ever", 2.8.2015
Zdravím všechny milovníky hortenzií, podobné vlastnosti má hortenie ENDLESS SUMMER 'Bailmer'. Bohatě vykvetly na 2 i 1letém dřevě. Problém mám s barvou. Mám 4 - 2 vysazené v čisté rašelimě, 2 - běžné zahradní zemině s přidáním dolomitického vápence.... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 16.5.2015
Dobrý den, nezkoušel jste někdo místo drahého kovového síta použít mřížku z barevné crt obrazovky? Chci zkusit také uělat štěrbinový filtr, toto mě napadlo a zajímá mě jestli už to někdo nezkoušel. Díky
Napojení čerpadla na elektriku, 10.5.2015
Připojení na elektriku v stodole je od studny cca 15-18 metrů. Originál délka kabelu mi nedá a s zástrčkou bych to asi poté těžko vyndával a zandával zpět. Mám obavu že když originál kabel přeruším a napojím na prodloužení, příjdu o záruku na... celý příspěvek >
Napojení čerpadla na elektriku, 10.5.2015
Studna bude jen pro užitkovou vodu na zahradu. Čerpadlo bych asi rád na zimu z studny dokázal vyndávat.
Napojení čerpadla na elektriku, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Koupil jsem dům, kde je kopaná studna s skružemi v průměru 1metr. Studna je hluboká cca 4,5metru.Chci do ní umístit automatické ponorné čerpadlo, napojit na trubky, které chci zakopat pod zem aby nikde nevedly žádné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika