Příspěvky uživatele - 155.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba do skleníku, 15.3.2017
a v cem je problem. chci ranou zeleninu tak natahnu prodluzovacku, do skleniku prdnu primotop, nastavim na 5 stupnu a neni co resit.mam rusky makrolonovy.
Samosprašné kiwi - jak je to se samcem?, 5.3.2017
dejte samce bude vic plodit
Zemina do skleníku, 5.3.2017
normalne v H... bachu jsem koupil obyc substrat odebral puvodni zeminu.asi o 10cm zaryl a z edebrane pestuju kompot.rajcatum paprikam okurkam vinu salatu a plevelu to chutna.na zahrade mam mrtvy cerveny pisek ktery ani v kompotu nemeni konzistenci
Grilování na skle - nová dimenze, 3.3.2017
no jiste! hodim na gril venku panev a nemusim mit sklo ani zulu.kdyz to neni okourene a ohorele neni grilovane. howg
Jak se zbavit bezu černého?, 20.12.2016
vy ho nicite a ja bych ho tak rad mel na zahrade a vzdy scipne odkopky i kupovane sazenice
Rez hrušňová, kořínky pod listem, 5.12.2016
v primem sousedstvi uz vetsina lidi znicila ovocne stromky a venuje se pouze hrbitovnimu proutí.pres plot staci rozhrnout a kere jsou obaleny oranzovymi plodnicemi.pri pokusu o domluvu jsem se dozvedel ze ostudu delam ja s ovocem.moderni je na... celý příspěvek >
Rez hrušňová, kořínky pod listem, 5.12.2016
jeste capka na ct.jina jsem koupil tri nashi a na dvou uz rez na listech mam.asi se prodejce spletl s odrudou a odolnosti
Rez hrušňová, kořínky pod listem, 4.12.2016
ale na nove rikali ze to delaj vsechny hrbitovni kere, a tam vedi vsechno spravne
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika