Příspěvky uživatele - 155.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace divné hmoty, 4.5.2017
krasna rez hrusnova
Postřik na pilatku, 30.4.2017
dobry den. uz i na kopcich zacinaji kvest svestky.proto mam hloupy dotaz.jak dlouho vydrzi naredeny mospilan v rozprasovaci nez ztrati ucinnost.kvete mi pouze aprimira ostatni maji pouze zelena poupata.drive jsem strikal karate a to vydrzelo... celý příspěvek >
Co je to za ptáčky?, 29.4.2017
špačci
TopTaste?, 29.4.2017
takze bude vyhodne pestovat stromy ve vetsich nadmorskych vyskach.u nas mimo aprimiry jeste nic nekvete.zacina zlatice a narcisy.milos
Jaký je to druh vrby?, 22.4.2017
svída krvavá daj do google
Jaký je to druh vrby?, 22.4.2017
neni to spis svida 
Mráz, 17.4.2017
to chce bydlet vys.u nas jsou sotva narasene pupeny.sem tam prokukuje bila na svestkach.580 nm
Nenaruší kořenový systém kanalizaci a vodovodní potrubí?, 5.4.2017
skoda ze nevim kde mam schovane fotky.oresak rozdrtil a pote prorostl kanalizaci.
Vyhlazení stromů hryzci, 4.4.2017
poridil jsem na sad perlicky a letos ani krtince ani propady po chodbach v zemi nejsou.jen se mnou nemluvi sousedi.
Jahody - hniloba?, 4.4.2017
nam taky..asi u nas suchomraz
Červený brouk z palivového dřeva, 2.4.2017
krasny tesarik. ano muze ale nic neznici
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 28.3.2017
a potom ty hrusky rovnou hodte do popelnice, prece nebudete jist ten chemicky kokteil
Paprika pálivá Jalahot, 23.3.2017
Zdravím.Děkuji za supr info.Skleník mám již připravený.Příští rok zkusím ty vaše druhy, letos již by mi nenarostly.Hezký den
Ačokča, 23.3.2017
Dobrý den.Kdy začínáte s výsevem semínek.Děkuji
Paprika pálivá Jalahot, 23.3.2017
Zdravím. Prosím pěkně o informace s pěstováním.Jak hodně naroste, pěstujete venku či ve skleníku apod.Chci ji letos poprvé vyzkoušet, Díky
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika