Příspěvky uživatele - 220.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Královna latnatých hortenzií, 7.7.2019
Pro mě Vanille Fraise, má pěkný tvar květu, který postupně mění barvu od bílé po tmavě růžovou.
Co je to za rostlinu?, 3.5.2019
konvalinko, to je fakt, že jsou jiné, taky bych řekla, že je to ten plazivý sléz. Ale netuším, že by měl takové kořeny.
Aka je to kvetina a ako sa pestuje?, 22.4.2019
Je to kala, info si najdete na netu 
Vybíráme skleník, 25.3.2019
Mě ten "větřík" vyrazil jedno polykarb. okno a jak nabral vzduch, tak ho vytrhnul z betonového základu a naštěstí se zarazil o sousedův plot. Už sedí na místě, ale přichycený prozatím lanem, musí se vymyslet jiné ukotvení.
Název rostliny dle fotografie, 28.2.2019
Aphelandra, na jaře silně seříznout, řízky do vody a chtějí spodní teplo.
Kde nakoupit trvalky (přes internet), 24.2.2019
toto je zkušenost s e shopem  Zapoměla jsem to napsat.
Kde nakoupit trvalky (přes internet), 24.2.2019
Od paní Trantové jsem nakupovala několikrát, rostlinky jsou sice menší, ale také cena není tím pádem vysoká. Ale spolehlivost, vše vždy v pořádku.
Fíkovník neplodí, 16.12.2018
Mám dva roky Bornholm a ještě neměl ani fík. Ještě mám Brown turkey a ten má každý rok pár fíků. Tak zkusím taky použít vaší radu. O tom hnojení jsem slyšela, ale když něco neroste, tak automaticky se začne přihnojovat. Tak přestanu 
Kde koupit rostliny Bungavillie?, 15.12.2018
Prodává je Laelia v různých barvách.
Nashi, Hosui, Kumoi, 7.9.2018
Díky za odpověd´. S tou rzí pořád nevím, protože ta má na spodu listů výrůstky a to na tom Nashi není. V kazdém případě použiju postřik, jak radíte.
Nashi, Hosui, Kumoi, 6.9.2018 Obsahuje fotku
Mám na Nashi skvrnité listy. Rez to není i když je vedle u sousedů napadená hrušeň. Nevíte někdo co to může být a jaký postřik?
Nashi, Hosui, Kumoi, 31.8.2018
Mám nashi druhým rokem a už loni jsem si všimla tmavých skvrn na listech. Letos tam byly také. Může se jednat o tu bakteriální infekci? A jaký postřik na ní? Děkuji
Zasazení leknínu, 30.6.2018
Mám lekníny v maltovníku, narostly velké listy, ale nekvete. Svítí na ně sluníčko, do vody jsem přidala hnojivo. Můj bratr je měl v sudu s dešt'ovou vodou jen tak a kvetly. Nebo je ještě na kvetení brzo?
Sklizeň česneku 2018, 19.6.2018
Taky už mám sklizeno, je to o 3 týdny dřív. Na listech byla nějaká rez a po deštích pořád mokrá zem, že jsem neriskovala plíseň a radši ho vyryla. Byl v pohodě, velikost asi jako loni sklizený v polovině července.
Vajgelie, 31.5.2018 Obsahuje fotku
Já jí taky dost střihám a výsledek je letos vidět. Ještě mi nikdy neoschla.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika