Příspěvky uživatele - 197.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co do suché zídky na severní stranu?, 23.9.2008
myslím si, že tam snesou být lomikameny a tařičky.Jinak taky kapradiny.Suchá zídka je pojem, že není lepená pojivem(maltou), nýbrž seskládaná z kamenů. Takže tam vlhko bude. Juraj Kafka
Broskev Červený císař, 23.9.2008
znám červenolistou broskvoň pod názvem Kaiser Alexander. Okrasná, má dokonce poloplný květ. Plody jsem neviděl. Ale asi to nebude nic převratného. Juraj Kafka
Co je to na hrušni?, 20.9.2008
ten první snímek je zcela určitě mera ovocná.
Kde seženu Ledanu či Leskoru, 13.9.2008
Zdravím. Myslím, že hodně pozdní je odrůda Minaret. A nebo pokud chcete sklízet ještě po opadu listů tak tuším Qvardějskij (omlouvám se za fonetický název). Ovšem kde ten sehnat... to dá práci. Juraj Kafka
Zelené broskve, 12.9.2008
Nechte ten strom tam kde je, já bych byl rád i za zelené broskve, jen když je strom vitální a netrpí klejotokem či nepraskají pecky. Pravděpodobně máte semenáč z pecky, a ty jak se obvykle stává mají různé vlastnosti často odlišné od původního... celý příspěvek >
Obnova sadu, 12.9.2008
Tak ať zasadí místo Wiliamsky Clappovku. Má taky červenou mutaci. Jinak je celá řada našich hrušní s ženskými jmény, které se sem hodí... Alice(raná), Blanka, Karina, Dita, Jitka, Vladka,...
Série Top, 12.9.2008
Zdravím všechny Tak jako u tématu "Zkušenosti s Jojo švestkou" bych rád založil téma o slivoních série Top - rozuměj Topfirst, Topgigant, Toptaste, Tophit, Topimun, Top 2000, Top End. Je možné, že jsem nějaké zapoměl, ale nevadí. Osobně... celý příspěvek >
Zkušenosti s pološvestkou Jojo, 12.9.2008
zdravím, tak co já jsem chutnal plody ve školce, protože Jojo poměrně brzy plodí, tak díky tomu ž ejich bylo málo, byly velké, a pokud se nechaly dozrát do poloviny září na stromě, tak měly i zlatavou dužninu a chuť výbornou! Na jídlo akorád.... celý příspěvek >
Jak na rez hrušnovou?, 7.9.2008
Zdravím. Pokud se jedná o ojedinělé flíčky viz. foto výše, tak se s tím hrušeň vypořádá. Horší je když je infekce silná, kdy je třeba těchto fleků na listu několik až se spojují. Nebo dokonce houba zasahuje až na řapík. Letos to takto u mne odnesla... celý příspěvek >
postřik na padlí, černou skvrnitost a rez růží, 30.8.2008
nepěstujte náchylné odrůdy k černé skvrnitosti... Helmut Khol, Whisky, Gloria Dei, Lili Marlen a další...
Kanadska merunka, 30.8.2008
A co meruňky Francouzské? Pincot, Sylvercot, Sylred, Kioto? Po chut´ové stránce lahoda:-) po mrazuodolnosti asi jako kanadské.
nemoc jabloní, 27.6.2008
Zdravím odborníky, tak u mě se to letos objevilo také a to hned u¨několika stromů. A padlí tomu rozhodně nepřecházelo, Mám strach že to je spála růžokvětých. Buď jsou zschlé listové růžice roztroušeně po koruně a nebo je uschlá celá větev. Přesně... celý příspěvek >
Jak na rez hrušnovou?, 21.6.2008
minimálně je to divné že i bez listů. Ptáci hrušni určitě neškodí. Rez hrušňová je oranžový oválný flek na listu. Po zasazení mladých stromků je nutné všechny květy otrhat, aby stromek nezababčil. Neudělali to mladí? JK
stromy a mravenci, 14.6.2008
Stačí občas pozorovat.
vhodne odrudy, 31.5.2008
Je to jako se slepicema, všude vidíte jen hnědé hybridy na snášku, který "zaručeně" nesou 300 vajec za sezonu. Jen díky nadšencům z Českého svazu chovatelů vidíte občas i něco barevného zajímavého, přitom různým klimatickým podmínkám lépe... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika