Příspěvky uživatele - 127.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučíte odrůdu, 8.9.2015
Tak jsem dohledal, že velké tmavé srdcovky v mém podání jsou asi chrupky v podání odborníků. ;-)
Doporučíte odrůdu, 8.9.2015
Dobrý den, prosím o doporučení odrůdy třešně, kterou vysadit. Oblast okolo cca. 20 km SZ od Brna, nadm. výška cca. 320 mnm, celkem větrné místo, odrůdu samosprašnou, odolnou chorobám, ideálně nějaké velké tmavé srdcovky. ;-) Děkuji, Michal
Jak a jestli ostříhat lísku, 3.9.2015 Obsahuje fotku
2
Jak a jestli ostříhat lísku, 3.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím touto cestou o radu, jak a jestli ostříhat lísku. Rodiče mají krásný velký keř vysoký někde kolem 4-5 metrů stejné šířky, který dává ročně pravidelně několik bedýnek oříšků. Protože je velmi plodný a oříšky jsou výborné, tak... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 26.8.2015
Děkuji všem za reakci. Drát jsem zvolil kvůli pevnosti. Koruna je celkem těžká a na místě profukuje. Bylo to hodně vratké a bál bych se, že to pružný materiál tak nezafixuje. Uvidíme, snad se to podaří. Na zimu ji přihrnu listím nebo... celý příspěvek >
Zlomená jabloň, 25.8.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou šanci chytit se má zlomená jabloň. Podařilo se mi zlomit jabloň (GALA), způsob raději nebudu popisovat, můžu si za to sám... Jabloň je 3 roky od vysazení a letos měla prvních asi 15 jablek. Průměr... celý příspěvek >
Čím ošetřit?, 13.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu čím ošetřit odřený kmen meruňky. Je mladá cca. 5 let a mám u ní ještě hranolek na podporu. Letos se celkem osypala meruňkama a váha jedné větve se opřela o hranu hranolku. Vítr pak dokonal své. Všiml jsem si toho až nyní.... celý příspěvek >
Víno na pergolu, 18.6.2015
Shora se na ni nedostanu, musel bych ji udržet jen vespod. Udržovat ji a lézt po tom polykarbonátu nebude reálné. Myšlenka byla taková, že bych révu "vyholil" až důsledně pod střechu a cokoli dalšího obrazí bude vespod, jakákoli snaha o přelezení... celý příspěvek >
Co ničí švestky, 5.6.2015 Obsahuje fotku
2
Co ničí švestky, 5.6.2015 Obsahuje fotku
A ještě fotky.
Co ničí švestky, 5.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zde zeptat, co napadá moje švestky. Jedná se o strom cca. 3 roky po výsadbě. Aktuálně je napadený mšicemi (stříkat budu o víkendu). Švestky jsou jakoby deformované a některé postupně hnědnou. Co by pomohlo, díky... celý příspěvek >
Jedle do 4-5 metrů, 26.5.2015
Díky moc za doporučení. Všechny jsou zajímavé, ale ty do modra mě moc nelákají. Korejská jedle se mi asi líbí nejvíce, tmavší svěží zelená, kompaktní růst a pak taky ty modré šišky. ;-) Koukal jsem se po nich na internetu a někde se píše výška 3... celý příspěvek >
Jedle do 4-5 metrů, 26.5.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat nebo spíše poradit, jeslti existuje nějaký jehličnatý strom klasického vzrůstu, který bude končit někde kolem 4-5 metrů výšky a šířky cca. 2 metrů?. Chtěl bych ho zasadit poblíž domu a nechci tam vysoký strom.... celý příspěvek >
Z čeho živý plot do těchto podmínek, 2.4.2015
Ten by se mi líbil, ale našel jsem tady na dikuzi, že spolehlivě namrzá a ploty se z něj špatně tvoří. Máte někdo více zkušeností? Děkuji, mh
Z čeho živý plot do těchto podmínek, 2.4.2015
Dobrý den, obracím se na Vás o radu z čeho nejlépe vysadit živý plot. Prošel jsem zdejší diskuze, ale nějak jsem se tam nenašel. ;-) Jsem laik, tak zkusím popsat očekávání a podmínky, do kterých by se vysazoval. oblast kousek od Brna,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika