Příspěvky uživatele - 144.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 7.12.2015
Citrusy majú výraznú voňu. A niektoré kvitnú takmer celú sezónu. 
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 5.11.2015
Pokiaľ mám správne info tak BIO zložky musia obsahovať všetky palivá. A povinne je stanovené min. množstvo. Myslím 10% a môže byť aj viac.  povinné je myslím len minimum.  Možno mám len zlé info. Ale vraj je to predpis z... celý příspěvek >
Zabezpečení nádrž IBC o objemu 1000 lt přes zimu, 1.10.2015
Zdravím. Tak ja mám skúsenosť že len minimálne množstvo vody v nádrži ventil roztrhne. Ja som tam mal ale namontovaný 3/4 guľový ventil.  A tento rok skúsim nechať otvorený a hadicou zvedený do skleníka. Pri teple poleje skleník a pri... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu v Chorvatsku, 19.9.2015
Nebolo by nejaké iné foto? 
Hlíva ústřičná - likvidace pařezů, 17.9.2015
Myslím že musí byť drevo ešte živé keď sa očkuje. Teda max pár mesiacov po zrezaní. A musí mať kôru.  Každopádne za pokus by to stálo aj keď zrejme tu neuspejete. 
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 14.9.2015
Asi najdôležitejší parameter je ten kde je hranica vášho pozemku.  Ak je zasadený na hranici a prečnieva na "obecný" asi nepochodíte ani s náhradou škody.  Ak je na vašom nie je o čom a tu by som sa odškodnenia dožadoval. 
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 14.9.2015
Tak ono niečo určite ešte olistí. Avšak si myslím že zospodu už to nezahustí. :( Zrejme neostáva iba počkať rok dva ako zareaguje a ak neolistí podľa predstáv celý von a za dalších 25 rokov máte pekný plot :(
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika