Příspěvky uživatele - 252.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Škoda, že jste z opačného konce republiky. H je předpokládám Hradec. Dolecela bych ráda vyměnila svá vysemeněná goldkrone za vaše vysemeněná bejbina :)     H.K.
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Také dopěstovávám vysemeněná rajčata. Tornáda F2 sice některá plodila méně, ale v tom množství se to ztratí. Lepší je F1 nepěstovat. Loni jsem rozdala 2 kýble vysemeněných a byla na ně samá chvála. Jen zrály o něco později. H.K.
Rajčata 2016, 16.5.2016
Tak nevím, jestli to bylo na mě. Mám 4x13 rajčat pod pet lahvemi. Z kupovaných semen - stupické, tornádo, porýní, goldkrone, drops, 2x zlatavu, 6x divoké z dobrásemena. A koupila jsem sazenici bejbino, protože ho tu tak hezky chválíte :) Z vlastních... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 10.5.2016
Já neviděla slimáka od loňských červencových dešťů. Ze 3 stran zahrady vysoká zeď a máme indické běžce. Také nemají rádi nízký trávník. Letos bude aktuální spíš sucho. V sobotu jsem dala ven 52 rajčat pod pet lahve. Na zmrzlé hlásí ochlazení. V noci... celý příspěvek >
Papriky 2016, 4.5.2016
Myslím, že u nových skleníků se počítá s větrem i kroupami, pokud nebudou jak tenisáky :) Mám skleník 4 roky a pěkně divoké děti. U polykarbonátu mě odradilo, když jsem vyděla v jednom pořadu na čt jak se jim prohýbá pod tíhou 10cm vrstvy sněhu.... celý příspěvek >
Sázení nakladaček, 29.4.2016
Věřím. Mám v přízemí obsazená 2 dvojokna a trojokno + psací stůl u okna. To samé v patře a okurky na okně na wc. Už aby bylo po zmrzlých! H.K.
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 28.4.2016
Tak ty dostaly pěkně na frak. Já koukala na ty svoje. Stmavli jim listy, ale jinak vypadají ok. A to jsem 2 vysazovala před 2 týdny. H.K.
Semenaření, 27.4.2016
Semenaří vůbec někdo ve Slanym a okolí? Mohli bychom se sejít. Určitě by se našlo něco na výměnu. Kromě rajčat a paprik mám hodně i levandule, poměnky, meduňky, pelyněk pravý, žluté maliny, vysemeněná meruňka a jablka. H.K.
Sázení nakladaček, 26.4.2016
Já to raději předpěstuji a při výsadbě utopím. Ze stonku to pustí další kořeny. Dávala jsem 20cm od sebe. Z přímého výsevu mi to nevzešlo. Až na druhý pokus po zmrzlých. Ale to záleží na lokalitě. H.K.
Melounoviště 2011, 26.4.2016
Tak co letos melouny? Mě moc nejdou, ale pořád to zkouším. Mám 6x Crimson Swet ve fázi děložních lístků. Letos půjdou do kýblů na balkon. S tím jsem měla zatím největší úspěch. Ve skleníku byla džungle a žádné plody a na černé folii mi uhnily (byla... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 26.4.2016
Myslím, že jsem někde četla, že kamčatkám škodí pozdní mrazíky úplně stejně jako jinému ovoci. Prostě nebude úroda. Stejně jsem skoro nezahlídla včelu. Buď foukalo, nebo byla zima. A když se udělalo hezky vystřídal to mráz. Kanadská borůvka a maliny... celý příspěvek >
Papriky 2016, 26.4.2016
Dobrý den. Tak včera -2,7 a ve skleníku mi vše od 10cm nahoru zmrzlo. H.K.
Kde seženu medvědí česnek?, 25.4.2016
Máte pravdu šla jsem kolem květinářství měli tam takové ubožáčky s jedním listem za 60kč! H.K.
Kde seženu medvědí česnek?, 25.4.2016
Mám ten od sema. Vmáčkla jsem semena do výsevního substrátu, zalila a dala na dno ledničky na asi5 týdnů a nic. Kupovaný se mi na zahradě vysemenil bez problémů. H.K.
Pestovanie jahod v prepravke, 25.4.2016
Asi stejná jako do truhlíku-  převyslé a měsíční.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika