Příspěvky uživatele - 226.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení plantáže na vánoční stromky, 13.12.2011
Dobrý den, já jsem oslovil pár pěstitelů plantáží, co jsem objevil na netě, ale zatím žádná odezva. :-( Michal
Ochranny - barierovy zivy plot, 18.10.2011
Dobry den, mam pomerne velky pozemek a potreboval bych ho z vetsi casti (200-300m) oplotit zivym neprostupnym plotem, ktery by byl zaroven alespon trochu odolny proti ovcim. Esteticka stranka je druhotna, spise mne jde o neprostupnost pro... celý příspěvek >
Zkusenost s krovinorezem Honda UMKA 435, 3.6.2010
Kupoval jsem krovinak nakonec jsem si (ovlivnen i touhle diskuzi) vybral Hondu UMK 435 (tu silnejsi ze dvou verzi), takze se podelim o zkusenosti. 1] Vykon... s kotoucem (v cene je trizuby) se seka uplne v pohode, nenamotava se nic - testovano na... celý příspěvek >
Červené skvrny na třešni, 20.8.2009
Mám stejný problém-taky třešeň a taky na podzim sázená. Stejné tečky mám i na stejně zasazeném rododendronu.Nevím, jestli to není červenou jílovitou půdou, která je u nás.Děkuji za rady.
Sněhová fréza k traktorům StarJet, 24.11.2008
Dobrý den, potřebuji se zeptat na zkušenosti majitelů sněhové frézy vyráběné firmou AGS k travním traktorům StarJet. Děkuji.
převodovka Tuff Torq K46 vs K62, 19.5.2008
...známý si koupil, pamatuji-li si dobře, zančku MTD s šikmým uločžením žacího ústrojí a má zkušenosti, že projede-li šikovně zatáčku (buď levotočivou či pravotočivou - nevím) při sečení mu zanechá nedokošený půlměsíček... Chtěl bych se zeptat, kolik... celý příspěvek >
převodovka Tuff Torq K46 vs K62, 12.5.2008
...zarizeni u StarJetu neni ulozeno sikmo - je tovne a proto, aby se noze nepotkaly, je pouzit ozubeny remen za cenu cca 1.400CZK (nevim presne, ale da se sehnat levneji jako neorigo). U sikmeho ulozeni vznika pro siikovnem projeti zatackou pekny... celý příspěvek >
převodovka Tuff Torq K46 vs K62, 6.5.2008
Dobrý den, bude to znít jako reklama AGSu, ale prošel jsem již pár obchodů se zahradní technikou (pomíjím Béďu Trávníčka, Bauhausy aj.) a jsem rozhodnut pro AGS StarJet102(p6). Také jsem čerpal ze zkušeností majitelů podobných strojů a psal pár... celý příspěvek >
opadávání třešní, 31.5.2007
Dobrý den,chtěla bych se zeptat: máme asi pátý rok třešeň,krásně kvete,pak má i dost třešní ale než stihnout dorůst tak většina opadá asi v průměru 5 mm.Chybí jí nějaká výživa?Co máme udělat? Jinak vypadá zdravě až na pár mšic místy ty likviduji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika