Ochranny - barierovy zivy plot



kosinajosef - (2) - 226.212 (?) 
18.10.2011 9:27, zobrazeno: 2657x

Dobry den, mam pomerne velky pozemek a potreboval bych ho z vetsi casti (200-300m) oplotit zivym neprostupnym plotem, ktery by byl zaroven alespon trochu odolny proti ovcim. Esteticka stranka je druhotna, spise mne jde o neprostupnost pro lidi a zvirata, clonu (staci kdyz vyroste 1.5- 2m, jestli vic nevadi, muze byt opadavy) a co nejjednodussi udrzbu. Zatim jsem vymyslel prostridat sipek, hloh a trnky plus po zemi natahnout "ostnaty drat" z malin a ostruzin. Netusim ale jak toto "spolecenstvi" bude navzajem prospivat, apod. Nemate nejake napady z ceho jineho/jak takovyto plot zrealizovat? Nejlepe z volne roztoucich keru, stromku, z financnich duvodu.Jeste jednou zduraznuji jde mi v prvni rade o funkci, estetika je vedlejsi.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika