Příspěvky uživatele - 149.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Méně známé / staré ordůdy, 17.10.2015
Ano, máte pravdu Dielovu jsem opravdu u nás vypátral, Standu Bočka neznám, ale nabízí ji Fytos Plzeň. Bohužel poštou mi jí nepošlou a jet do Plzně, to je pro mě dražší, než si jí koupit za 450 Kč v Německu. Stejně jsem chtěl Jan DeArc a tak mě... celý příspěvek >
Méně známé / staré ordůdy, 15.10.2015
Jasně že na naše poměry je cena vysoká, ale tyto odrůdy jsem v ČR nesehnal. Na německé poměry je cena opravdu nízká, ale hlavně za dopravu. Dostal jsem se komplet na polovinu ceny oproti jiným školkám v Německu, nebo Rakousku.
Amanliská, 15.10.2015
Že se jedná o Amanliskou soudím dle popisu stromu a plodu v pomologii, co doma mám a dále z toho, že jsem dohledal nabídku ovocnáře, který mi stromek prodal jako Křivici a kromě Amanliské v jeho nabídceo byly samé známě odrůdy.
Méně známé / staré ordůdy, 14.10.2015
Dnes jsem si na stránkách pflanzmich.de objednal 1x Jeanne dArc a 1x Dielovu. Mají nízké ceny stromků i dopravy (na Německo). Koukal jsem že mají třeba i Tongréskou, Pitmastonskou, Madame Verte, Poiteau, Drouardovu nebo Ministr Lucius. To je... celý příspěvek >
Říjnová sklizeň, 12.10.2015
Dobrý den, podle pomologie se Bohemica sklízí ve 2. polovině října, dnes u nás byly -3 a bude to i pokračovat dál. Mám sklidit? Díky M.
Oullinská renglóda, 11.10.2015
Oulinské se podobá i Ontario, podle mojí staré pomologie se s ní místně zaměňuje. Mám obě, Ontario zraje o pár dní dříve a přijde mi víc sladké a o trošku menší. Barva je víc do zelena. Některé jsem dal do lednice a vydržely mi dobré až do začátku... celý příspěvek >
Amanliská, 8.10.2015
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto hrušní? Před pár lety jsem jí zasadil v domnění, že je to Křivice, nyní se z ní vyklubala Amanliská. Plody defakto všechny rovnou shnily, aniž by nějak konzumně dozrály. Má to cenu? Díky M.
Jak skladovat hrušky v lednici, 26.9.2015
Dobrý den, mám dotaz jak úspěšně skladovat hrušky v lednici. Začátkem srpna jsem ihned po očesání stromu odrůdy Alfa dal hrušky do lednice a průběžně zrály perfektně až do poloviny září. To samé jsem zopakoval s Clapovou červenou, ale nechal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika