Příspěvky uživatele - 251.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Bylo mi receno, ze obrazek naprosto souhlasi! Souhlasi tedy, ze ta madarska je chutove vyborna? I kdyz kazdy jsme jiny a kaudy mame jinou chut.
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Noo presne takhle vypadaly!! Pamatuji si, ze tenkrat mame rekli, ze bude plodit lepe kdyz budou 2. Ale domu privezli 2 identicke stromy. To jsem byla dite jeste. A krasne plodily. Vim, ze spousta merunek ma tvrdsi plod. Ale tyhle se proste rozpadaly... celý příspěvek >
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017 Obsahuje fotku
Toto by byla presna kopie... ale to je jeden obrazek. Na ostatnich ji nepoznavam... mate nekdo Goldrich?
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Tzv rozkousal by je zrale i bezzuby!!😂 nektere zrale clovrk utrhl a oni ho hned opatlaly. Kdyz byla asi zrala moc brzy. To cervene licko meli malo, spis si drzeli nadherne oranzovou barvu sytou. Ale nektere to licko mely...
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, hledam odrudu merunky, ktera byla zakoupena v Kozolupech. Jejich nabidka je: Karola raná Lescora raná Harcot raná Goldrich středně raná Velkopavlovická středně raná Maďarská středně raná Bergeron pozdní Jednalo se o... celý příspěvek >
Jak vznikne cely stromek, 26.4.2017
Omlouvam se za chyby, ale jsem marod a pali me oci, tak tu do toho mzouram-brecim
Jak vznikne cely stromek, 26.4.2017
Dobry den, hrozne by me zajimalo, jak vznikne stromek. Jak se pestuji podnoze. Treba u tresni colt/ptacnice/gisela. To pestuji z pecek? Nebo co je by vyrostlo, ldyby vyrostla jen podnoz. A pak tu podnoz ustrihnou a na to dajo 1 malou vetvicki? Nebo... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 26.4.2017
Takze nahradni stromek se spravnou podnozi prisel. Je krasnej, velikej a pekne rozvetvenej. Jsem s nimi moc spokojena! Urcite budu jeste letos objednavat znovu...
Broskvon 328 nadmorska vyska, 25.4.2017
Diky skalam mame vapnitou pudu tezsi. Nekde jsem cetla, ze by jim to mohlo vyhovovat. Ale co stranka, to si vsude protireci.
Broskvon 328 nadmorska vyska, 25.4.2017
Jak se jmenuji ty podnoze, ktere tedy potrebuji. Znam je jen u tresni a taky tam neni napsano podnoz: mala tresen, ale gisela apd... casto se setkavam i s nazvy m9 xxxxx... proto se ptam, co mam hledat na tom papirku.
Broskvon 328 nadmorska vyska, 24.4.2017
Pamatuji soi ze mi kazdy rikal, jak je broskev nachylna na vitr. Ze mi nebude plodit. Ale uz je to par let. Najednout se bori myty
Broskvon 328 nadmorska vyska, 24.4.2017
Tak redheaven je totalne vyprodana. Ja snad poslu nekoho do obchodaku pro predrazenou v kyblu.
Broskvon 328 nadmorska vyska, 23.4.2017
U nas by meli mit Redhaven, Modrinka, Sunhaven a Cresthaven...
Broskvon 328 nadmorska vyska, 23.4.2017
Zkusim ji sehnat pripadne v balu. Treba ji nekdo bude mit hezkou.
Broskvon 328 nadmorska vyska, 23.4.2017
To zena rada slysi 😁 Ted uz nebude prostokorena. Omrknu zahradnictvi...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika