Příspěvky uživatele - 242.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
V Americe je to jedno z nejoblibenejsich jablek, tak jsem ho 3 roky zpatky zasadil tez. Letos v listopadu cekam prvni urodu, tak jsem zvedavy. Akorat jsem moc neprotrhaval a strom vypada jak vanocni. Tu Bonitu jsem sadil tez, prej je z krizeni... celý příspěvek >
Černá housenka, 4.9.2017
Prosim o identifikaci. Na zahrade mam naroubovano asi 50 stromku a asi pred mesicem se mne na tresni zacala objevovat mala, cerna housenka max 1cm douha, slizka a bez stetin (vypada trochu jako mala pijavice). Vyzira listy, takze je cast vzdycky... celý příspěvek >
Fuji, 26.7.2017
Taky mam Kuki Fubrax ze Sudtirol druhym rokem. Urodu cekam pristi rok (roste jako blazen i na M9). Jeste mam skore Beni Shogun (letos bude asi prvnich 15 jablek) a September Wonder, ale to jen naroubovane. V Rakousku se da koupit jeste Zhen Aztec,... celý příspěvek >
Mráz, 24.4.2017
Tak uz je to tu zase, dalsi vlna od +- 27.4-1.5. V Alpach ma napadnout hromada snehu, na jihu ve stredozemi poradne deste a u nas sance mrazu. Ja uz mam po patku sklizeno, snad se to vyhne aspon ostatnim, co to prestali. Pocasi v Evrope zacina... celý příspěvek >
Mráz, 22.4.2017
Nory uz taky nepouzivam. Tolikrat se mne stalo, ze se sekli, ze uz na tu stranku chodim jen na dlouhodobe mesicni statistiky. Osvedcil se mne taky weather.com a jeho predpovedi. Mozna je berou od CHMI, ale jsou docela presne, daleko lepsi, nez... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017
16km na jih od Brna momentalne 2.2, jasno a vicemene bezvetri. Predpoved je -1, ale vidim to na -3.
Mráz, 16.4.2017
Uz se objevil i model, ktery pocita s tim, ze dalsi studena fronta by mela prijit kolem nedele a mohla by se udrzet az do konce dubna.  Predpoved vychazi z http://www.tropicaltidbits.com v kterem se ale neorientuju, takze proto jen... celý příspěvek >
Mráz, 15.4.2017
Takto loni chranili Francouzi pred mrazem svoje vinice.
Mráz, 15.4.2017
Cenek vedel moc dobre, pocitejte ze v cele CR bude pod nulou, i -5, hlavne utery a streda, ale mrazy jsou pravdepodobne po-ct, mozna i patek
Mráz, 13.4.2017
Ted jsem se dival na model a neco prijde, no uvidime, jak to bude spatne. Jestli mate FB tak je dobry "Severe Weather Europe". Vylozene tam pisou, ze zemedelstvi bude v ohrozeni.
Mráz, 13.4.2017
Vsiml jsem si toho pred par dny (pristi utery a streda), ale tak dopredu jsou predpovedi uplne k nicemu. Je to tak 10 dni, co taky predpovidali 0 a nic se nestalo. Zatim nema cenu panikarit.
Farclo, 4.4.2017
Muzu se hosta zeptat, v jake oblasti je vyfocene Farclo pestovane? Moc zrale teda nevypada. Ja ho letos zasadil 16km jizne od Brna, tak jestli to ma vubec u nas cenu. Z podnejsich meruni mam jeste Farely, Farbaly a Farhial, ktere by u nas mely dozrat... celý příspěvek >
Slivoňové podnože z meristému - kde nakoupit, 24.2.2017
Jo, "pitvaji" to tam se skalpelem a pinzetou. Rostlinky byly male v sadbovacich, videl jsem zrovna Colt. Jinak sortiment by se mel shodovat s tim, co ma na strankach Battistini sekce "rootstocks". U nas uz asi nic podobneho nenajdete
Slivoňové podnože z meristému - kde nakoupit, 24.2.2017
Akorat tam nekoupite hotove podnoze, jen tam mnozi a posilaji do Italie. Maximalne se muzete zkusit pres p. Krizana domluvit na nejake dodavce z Battistini v Cesene (IT). Standartne to nedelaji, ale mozna by to ve vetsim mnozstvi proslo.
Nové odolné marhulky na PPV, 17.2.2017
Nazdar Peto, jo majova kotka by nebyla spatna, ale co teprve takova kokotka? Milane tys o ni neslysel? To bude v nasi kotline urcite trhak!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika