Příspěvky uživatele - 242.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fuji - červené mutace, 5.4.2018
Mne zase prijde, ze M9 a M26 rostou stejne ze zacatku a az po +-2 letech ho M26 predroste. Ja uprednostnuju M26, ale tato podnoz se hur shani. Znamy skolkar tvrdi, ze M26 je nachylnejsi na rakovinu, ja ale nic takoveho nepozoruju. Jinak naprosty... celý příspěvek >
Bravo-Black Apple, 10.3.2018
Black star znam jenom japonskou slivon, loni jsem ji rouboval. O jabloni black star jsem jeste neslysel, mozna nejaka bulharska sorta
Honeycrunch, 6.3.2018
Honeycrunch by melo byt pouze Evropske pojmenovani Honeycrispu. Honeycrispu uz skoncil patent a dotedka se v Minnesote kvuli tomu bouchaji do hlavy (mohli na tom vytriskat spoustu penez, protoze je tam velice oblibene a nedali si ho ani... celý příspěvek >
Milwa - Diwa, 28.2.2018
Nevim proc, ale vzdycky jsem si myslel, ze je z Holandska. Mam dvoulety stromek, tak pristi rok mozna ochutnam. 
Jaký nůž na roubování?, 25.1.2018
No ja na odlamovak taky nedam dopustit. Chapu, ze lidi, kteri povazuji roubovani za nabozenstvi a umeni nade mnou budou ohrnovat nos, ale to mne je fuk. Mam rad jednoducha reseni a pokud je i za takovou nizkou cenu, neni co resit. Na tech... celý příspěvek >
Podpník 29C, 18.12.2017
Nemate prosim vas tip na podnoze? Potreboval bych bych asi 100 myrobalanu a vsechny obvykle zdroje selhaly.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 11.11.2017
Straznice se da (a porad funguje, byl jsem tam asi 14 dni zpatky), ale na paradni stromky musi clovek zajet na Slovensko. Plantex, nebo treba i ne moc zname zahradnictvo Soka... to se muze i Rakusak Schreiber zahrabat.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 10.11.2017
Taky se pridavam se spatnou zkusenosti. Nikdy jsem se Zazvorkou nemel problem a to jsem tam nakupoval nekolik let. Letos mne rekli, ze jablon Allegro asi nebude, tak jsem si ho koupil jinde a nakonec prislo, tak mam dve (co uz). 2 oresaky Sychrov,... celý příspěvek >
Pacific Rose, 30.10.2017
Je pravda, ze se tech supersladkych jablek clovek brzo preji (aspon teda ja), ale u rodiny zabodovalo. Odrudu mne poslal znamy z Anglie, tady se nikde neprodava. Vzhledem k tomu, ze se tu prodavaji jine klubovky, tak kdo vi, treba casem bude i... celý příspěvek >
Black diamond apple, 23.10.2017
Milane, tady to bude z 99% Photoshop, pravdepodobne pribarveny Red Delicous :) Kdyby se jim podarilo vyslechtit takove cernochy, tak si tu odrudu neschovavaji pro Tibet. Jsou samozrejme tmavsi jablka jako treba Arkansas Black, nebo nove Bravo... celý příspěvek >
Falešný Dapple Dandy, 7.10.2017
Kupovali jste nekdo Flavor Supreme z Ostrohu? Muzu si ho naroubovat, ale rad bych usetril nejaky ten rok a tak premyslim o koupi. Bohuzel me odrazuje katastrofalni povest Ostrohu co se tyce zamen. Plodil nekomu? Je pravy? Pripadne da se koupit... celý příspěvek >
Jabloň Goldrush, 27.9.2017
Ja mam letos Goldrush obsypany, vypada jak ty fotomontaze ze Starklu. Sklizet budu pozde, jak to jen pujde, idealne na zacatku listopadu. Pak poreferuju jak je to se skladovatelnosti, ale ve "vydrzi"by melo jit o spicku
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 27.9.2017
Coxovku jsem nikdy nemel a taky me laka a podle fotek tise zavidim (mam jen roub, ktery zatim neplodil). Uvolnil se mne maly placek a mam v planu strom na M9. Budu tam mit jeste par starych odrud, nektere u nas nejsou moc zname. Docela se na te... celý příspěvek >
Keřová višeň, 23.9.2017
Meli tam toho vic, ale uz bych od nich nic nekoupil. Roubuji to na mahalebku (pritom vsude jinde se prodavaji na vlastnich korenech) a navic strasne amatersky do rozstepu, ktery nebyl ani poradne srostly a slo jim prohlednout na druhou stranu. Takovy... celý příspěvek >
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
:) O nic nejde, ja kdybych ji loni nekupoval, tak taky nevim. Odrud je tolik, ze uz v tom ocividne maji gulas i casopisy
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika