Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 1.1.2016
Tak se ted rozhoduji, zda koupit MS 211, nebo HQ 435. Díky všem moc za rady.
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 31.12.2015
Ta Stihlka ms 211 je celkem vychválená. Asi si jí koupím... díky a jestli vás ještě něco napadne, sem stím. :-)
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 31.12.2015
Přesně! Neřeším čtvrt kila navíc ani 0,1 kw navíc, jde mi pouze o kvalitní pilu, která by nějakou tu dobu vydržela. Husqarna 435 se mi zamlouvá, máte někdo info, jestli to není uvnitř celý plastový? Jak říkám, bude to druhá pila v domě, takže... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 31.12.2015
Tak mi prosím poradte, jakou by jste si koupil vy pilu, kdy byste byl v té samésituaci. prodejnu a servis HQ mám asi 8km, takže nic lepšího být nemůže. Stihl mám 15 km, taky není problém. Chci zkrátka pilu, kterou při péči a údržbě neoddělám za pět... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 31.12.2015
Na toho Dolmara jsem se díval, ale někdo napsal, že je problém se servisem. Že se dlouho čeká, než něco příjde a tak. Jinak se mi to elkem zamlouvá, ale počkám ještě na nějaký návrhy. Pilu plánuji koupit tak za měsíc, za dva,. Snad budou nějaké... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 30.12.2015
Dobrý den, jezdím s tátou do lesa na dřevo (asi 3 hektary). On má velkou Husqarnu už 10 let a je s ní spokojený. Já bych si rád koupil nějakou menší benzínovou pilu, aby zvládla bez větších problémů odvětvování a malé stromy (aspon do 30 cm). Aby nám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika