Příspěvky uživatele - 5.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fungicidy a míchatelnost postřiků na révu, 31.7.2015
Co se týče současného použítí síry a mědi, třeba Kuprikol a Sulikol nebo Kumulus tak to byl přece před nedávnem základní prostředek na ošetření révy proti plísni a padlí, mísitelnost tam je povolena.A ještě se používá.Nebo se mýlím?Martin
Fungicidy a míchatelnost postřiků na révu, 31.7.2015
Opsal jsem s katalogu Syngenty u použití Topazu a možné další mísitelnosti přípravků: Topas 100 EC - na padlí révy U odrůd náchylných na padlí a v lokalitách a na lokalitách s vyšším podílem padlí v předchozím roce je možné využit tank-mix s... celý příspěvek >
Fungicidy a míchatelnost postřiků na révu, 27.7.2015
Síra kromě padlí tuším potlačuje svilušky, nějaký ten význam by měla.Ten Cabrio Top si asi také pořídím, dnes již nejsou na trhu Quadris ani Hatrick, měli dobrou účinnost a bylo to dva v jednom.Teď nám tady na severní Moravě párkrát zapršelo a... celý příspěvek >
Fungicidy a míchatelnost postřiků na révu, 26.7.2015
Zdravím účastníky fóra, založil jsem téma "Fungicidy a míchatelnost postřiků na révu".Potřeboval bych vědět, který fungicid na padlí révy by se dal smíchat s Acrobatem, dále s Ridomilem Gold MZ Pepite, s Folpanem, popřípadě i více možných kombinací.... celý příspěvek >
Co je to za meruňku?, 26.7.2015
Asi máte pravdu, vzpomínám že to označení bylo cca VS 9-12,  nebo VS 12-9, to by měla být Vegama. Ta Velbora je pozdní, ta to asi nebude.Jinak plody jsou dostatečně chutné, nezdá se mi v porovnání s jinými odrůdami že by byly chuťově jen... celý příspěvek >
Co je to za meruňku?, 25.7.2015 Obsahuje fotku
Taky mám jednu neznámou plodnou odrůdu meruňky a to vlastní chybou.Získal jsem cca před 20-25 lety v zahradnictví v Ostravě roub novošlechtění, tuším že to bylo ze Slovenska ze stanice Veselé, označení začínalo VS + číslo, ale číslo bohužel již dnes... celý příspěvek >
Velharda, 25.7.2015 Obsahuje fotku
V letošním roce mi přeplodila odrůda Velharda, tíhou plodů se zlomila jedna z větví, po sklizni ji odřežu a zatřu mým doma vyrobeným balzámem. Je tolik meruněk, že jsem se rozhodl pro založení meruňkového kvasu.Snad mi v palírně uvěří, že je to z... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 2.7.2015 Obsahuje fotku
Tak letos mi Tsunami dozrála cca 25. června, přikládám pár foto, zdá se, že to bude pravidelně rodící odrůda.Na takovou ranost jsou plody vzhledově zajímavé a chutné.Martin
Festivee, 8.5.2015
Zdravím účastníky fóra, zajímalo by mne zda někdo má již větší zkušenosti z odrůdou FESTIVEE, hlavně dobu dozrávání a chuť hroznů. Měl jsem v loni první úrodu a jeví se mi, že dozrávání  v mé poloze je dost pozdní.Martin
Elstar, 8.4.2015 Obsahuje fotku
Vkládám foto odrůdy Bel-El, je to belgická mutace Elstaru, více vybarvuje, jablka jsou atraktivní.Dozrává na Hlučínsku cca 5-15 září.
Noznice na strihanie ovocnych stromkov, 8.4.2015
Tak opravdu je to zn Rostex, už jsem se s firmou domluvil, pošlou mi orginální pružiny. Ač jsem pátral v prodejnách v Ostravě, nikde ten pravý typ pružiny neměli.Tento typ nůžek mi vyhovuje, první jsem koupil asi před 33 lety, pak do zásoby ještě... celý příspěvek >
Noznice na strihanie ovocnych stromkov, 7.4.2015 Obsahuje fotku
Používal jsem rád typ nůžek na přiloženém fotu, měl jsem dvoje, teď mi praskly pérka, nevíte někdo, kdo je vyráběl a zda někde vedou v prodeji pérka pro tyto nůžky?Díky za info. Martin
Opál, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím účastníky fóra.Chci se zeptat na zkušenosti s odrůdou jabloně Opál.Odrůdu mám vysazenou, tuším mi ještě nerodila.Jablka se již dostanou koupit v supermarketech Glóbus, viz foto, pravděpodobně od firmy Fytos, sady Vlkov.Neodolal jsem a jedno... celý příspěvek >
Blaník, 15.10.2014 Obsahuje fotku
Letos mi Blaník zarodil méně, pár plodu spadlo, neprovedl jsem postřik na obaleče.Pár jablek jsem nafotil a přikládám v příloze.
Co vaše réva? (2014), 15.10.2014
Tak to už je na kategorii vína-jakostní s přívlastkem, pozdní sběr. Hibernal nepěstuji, takže nevím jakou bych dosáhl cukernatost, zaměřím se asi na Merzling, ten u nás dobře prospívá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika