Příspěvky uživatele - 23.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapalovací svíčka v sekačce, 2.6.2008
zdravím, mám motor tecumseh centura 60 OHV ako pohonnu jednotku na malotraktore, teraz pozerám do návodu na jeho obsluhu a takisto má predpísanu sviečku RJ19LM a taka je našrubovaná aj v motore a motor beží ako hodinky, možna že keby tam bola ta... celý příspěvek >
Mountfield TDL 484 TR B, 31.5.2008
Tuna ťažko nastaviť bohatosť zmesi, ak sa nemýlim jedná sa o motor Briggs LS45, ten ma klasický membrámový karbec a ani jeden nastavovací prvok, okrem pružín od klopatky omedzovača pohananho vzduchom k skrtiacej klapke, ale do tých v žiadnom prípade... celý příspěvek >
Mountfield TDL 484 TR B, 30.5.2008
Tak to je veľmi čudné, ono mne to robilo to iste a ako píšem bolo to tou klapkou, ale ja som ju mal zaseklu, ak to u vás chodilo bezchybne, tak ste to nemuseli rozoberat, ale určite ste tým nič nepokazil, iba tolko že je to čiste, inač ma už nič... celý příspěvek >
Mountfield TDL 484 TR B, 29.5.2008
mam tu istu sekačku, mne pomohlo demontovať kryt aj so štarterom a očistit tu lopatku do ktorej fuka ventilator vzduch dola naolejovana a plna prachu a travy takže sa zasekavala, vyčistil som to aj osičku na ktorej to je a všetko odmastil, ale... celý příspěvek >
Honda GXV - nedává jiskru, 26.5.2008
v prvom rade prekontrolovať či sa niekde nedotýka skratovací vodič zapalovania o kostru, teda stale zemní zapalovanie a iskra sa neobjavý, pod ruhe by som prešiel VN kabel a pipu na sviečku, ked to nepomôže tak najskôr to bude magneto.
brzda nože u motorvých sekaček, 25.5.2008
brzda noza nijako nezabráni ohnutiu hriadele pri náraze napr, na kamen alebo vyrubaný strom. ako bolo už písane brzda noža má len bezpečnostný vyznam, ja ju mam tiež na kosačke TDL484TR s BS motorom a zistil som že pre motor je lepšie vypínanie len... celý příspěvek >
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 23.5.2008
zdravím, tak tu hradelku alebo "tyčku" čo ide od karbecu k telesu motoru a tam niečo ovlada som si všimol aj ja ja to mam rovno pod čističom vzduchu. možno je problem ako hovorite v tom pretože ja to mam od výroby namazane a motor je nový takže to... celý příspěvek >
Motor jikov, 22.5.2008
Jak tu čítam o tých guferách, tak máte pravdu, ja som VARI požičal susedovi že bude orať, vyjazdil nadrž s mojim namixovaným benzínom a potom do toho nalial len čistý benzín bez oleja, stihol dôjst k obrabanej zemi a motor dať do otáčok a zaberu... celý příspěvek >
Kosiaci adaptér, Vaše skúsenosti, 21.5.2008
zdravím, chcel by som sa spýtat kto ma ake skusenosti s takými to kosiacími adaptérmi k malotraktorom, Osobne ho mám a je to snad lepšie ako riadna kosačka ovšem ak nepotrebujeme zber do koša a centralne nastavenie výšky kosenia, že kosíme celu... celý příspěvek >
Postup při sečení křovinořezem, 19.5.2008
Ja kosím s krovinorezom asi takto, mam pred sebou porast motor dám do otáčok a hlavica ide do záberu a seká trávu z prava doľava potom sa vraciam bez záberu s miernym medziplynom, a znova motor do otáčok a zabez z hlavicou. ide to dosť rýchlo už je v... celý příspěvek >
Motor Honda GCV160, 15.5.2008
zdravím, no s tým zabehom som sa stretol takto, ludia to ihned od výmeny prvého oleja vytáčaju zaťažuju že aj na maxime je počuť od zaťaženia mierny pokles otáčok, že vraj aby motor nezlenivel, sused má už motor honda GCV už 10 rokov a taktiež ho... celý příspěvek >
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 13.5.2008
Oki tak ja to dám radšej na tie pôvodne otáčky, mam poznačenu pôvodnu polohu šrubku škrt. klapky z výroby takže to nastavím na to pôvodne otáčky a holt budem si musiet na tie otáčky zviknúť a basta.
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 13.5.2008
jj ved je to ešte asi moj nejaký zaužitý vnem s tým volnobehom to viete predchodzi motor bol VARI JIKOV JM4-003 133ccm 2 takt a ten na volnobehu bafkal stabilne, ale je mi jasne že technologia 2takt so 4 taktom OHV sa porovnávať nedá len ten... celý příspěvek >
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 13.5.2008
zdravíčko mam tento motor cca 3 týždne na malotraktore chcem sa spýtať, voľnobežné otáčky nastavene výrobcom sa mi zdali pri horucom motore príliš vysoke, na plavakovom karburatore som nastavil šrubkom polohy škrtiacej klapky take otáčky aby to bol... celý příspěvek >
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 28.4.2008
zdravím, ten tecumseh vector som videl bežne dávať na rotavatory robix, ten sa dá využiť tak isto ako vari, takže je asi postačujuci. ja mam teraz funglovku tecumseh centura 60 OHV s tlakovým mazaním a obsahom cca 200ccm. motor ako vyšitý pre... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika