Příspěvky uživatele - 255.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mračňák - abutilon, 23.3.2014
Já jsem vysévala v únoru a klíčily asi týden, už je mám velké asi 15cm. Jarka
Jaro 2014, 19.3.2014 Obsahuje fotku
další rozkvetlé kytičky.
Jaro 2014, 15.3.2014
Kosatečky jsou sázené loni na podzim, mám 5 barev.
Jaro 2014, 11.3.2014 Obsahuje fotku
Tak už mi kvetou kosatečky, tulipán,macešky Jarka
Vysévání letniček, 6.2.2014
Surfínie a petunie se nechávají na substrátu bez zahrnutí zeminou, gazánie tak půl centimetru do zeminy.
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 14.1.2014 Obsahuje fotku
Do květináčků je přepichuji asi po měsíci záleží jak rychle rostou.Přidávám loňské surfinie.
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 14.1.2014
Já vysévám surfinie v polovině února, ale semena z vlastních sazenic.Loni jsem si koupila drahá semena v obchodě a nevyklíčilo ani jedno a moje vlastní vyklíčily všechny.
Co je to za květinu?, 3.10.2013
Podle listů je to asarina, mám bílou i růžovou a už mi loni udělala hlízy a ty přezimuji jako begonie. Jarka
Begonie a ochlazení, 24.9.2013
Pokud máte u begonií již hlízy můžete je nechat klidně venku, pokud máte begonie ze semen, musíte je uklidit kde nemrzne a do konce října stále hnojit draselným hnojivem, aby vám narostly hlízy Jarka
Plíseň na begoniích, 24.9.2013
Myslím, že to není plíseň,ale padlí, hlízy můžete vysadit i příští rok, ale při tomto deštivém počasí je lepší preventivně postříkat proti houbovým chorobám Jarka
Co je to za rostlinu?, 5.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o název rostliny. Předem děkuji
Pochlubte se květinami, 13.7.2013 Obsahuje fotku
Posílám letošní foto jarka
Pochlubte se květinami, 12.7.2013 Obsahuje fotku
Posílám také pár fotek Jarka
Jak zabíjíte slimáky?, 4.7.2013
Dobrý večer, nevím čím to je, ale letos jsem tu měla pouze jednoho. Jarka
Zná někdo tuto květinu, 3.7.2013 Obsahuje fotku
Prosím o určení této květiny, je to trvalka a měla by pocházet z Řecka Děkuji.Jarka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika