Begonie a ochlazení



host - 255.56 (?)
24.9.2013 21:01

Pokud máte u begonií již hlízy můžete je nechat klidně venku, pokud máte begonie ze semen, musíte je uklidit kde nemrzne a do konce října stále hnojit draselným hnojivem, aby vám narostly hlízy

Jarka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 220.30 (?), 24.9.2013 20:45, zobrazeno: 5293x

O víkendu se má značně ochladit, sice to nebudou teploty pod nulou ale mám starost o všechny balkónovky a hlavně begonie. Do jaké noční teploty vydrží venku v truhlíku pod nástřeškem?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 255.56 (?), 24.9.2013 21:01

Pokud máte u begonií již hlízy můžete je nechat klidně venku, pokud máte begonie ze semen, musíte je uklidit kde nemrzne a do konce října stále hnojit draselným hnojivem, aby vám narostly hlízy

Jarka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.30 (?), 24.9.2013 21:23

Děkuji za radu. Které hnojivo s obsahen draslíku je nejlepší? Moc se v tom nevyznám. Kristalon pro azalky je prej na begonky taky dobrý, protože mají rády kyselou půdu. S čím máte nejlepší zkušenosti?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 25.9.2013 9:08

Dobrý den, tak já bych se o begonie ještě nebála. Hnojím je kristalonem nejdřív start, pak plod a květ a jsou nádherné. Teď už jsem hnojit přestala, ale doufám, že jejich krása mi v ruhlích ještě nějakou dobu vydrží. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.30 (?), 28.9.2013 13:15

Dobrý den, tak ty mrazíky začínají vystrkovat růžky. Všechno poničí a podzim nebude opět tak pestrobarevný s dokvétajícími letničkami. Begonky mám na střídačku, hlízy i ze semen. Nezbývá mi než je na týden někam přemístit a pak zase dát zpět. Další invaze mrazíků bude opět před dušičkami, to aby nezbyly ani chryzantény, ach jocrying a do jara je daleko. To přechovávání všech venkovních kytek mě každoročně schvátí. Venku je to jiné se o ně starat než když vidím, že mi opět něco nepřežije zimu. Rozinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika