Příspěvky uživatele - 106.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kupa novej pily, 2.1.2008
Nečakajte radu typu: Tento typ  od tohto výrobcu je najlepší. Taký typ Vám nikdo seriózny nedá. V konečnom dôsledku sa budete musieť Vy rozhonúť čo kúpite. Sú to Vaše peniaze. Naviac keď ako píšete, ešte ani sám nemáte konkrétnu predstavu o... celý příspěvek >
kupa novej pily, 2.1.2008
aby som zase neposobil nejak nevrlo alebo nebodaj nepriatelsky, tak vas musim uistit, ze som si precital vsetko co ma zaujalo a ak by som nasiel plne uspokojujucu odpoved na svoje otazky tak by som sem nepisal musite ale pochopit, ze v situacii ked... celý příspěvek >
kupa novej pily, 2.1.2008
tu je trosicku problem a to ten, ze ak si citam prispevky v minulosti tak trva asi 15 prispevkov kym sa dostaneme k tomu co s tym vlastne dotycny chce robit a prakticky vzdy je to pilenie dreva na zimu (co budem robit aj ja, ale to beriem ako... celý příspěvek >
kupa novej pily, 2.1.2008
Ak ste skutočne prelisoval a aj prečítal toto fórum, tak ate musel naraziť na niekoľko ľudí, ktorí riešili presne tú istú dilemu ako teraz Vy a bolo im poradené a dané na výber niekoľko variant s ktorých si mohli vybrať tú optimálnu, ktorá bude... celý příspěvek >
kupa novej pily, 2.1.2008
Dobry den, rozhodol som sa kupit si novu pilu a potreboval by som poradit aka by sa mi najviac hodila. Uz som prelistoval toto forum takze si myslim, ze mi dokazete dobre poradit. Osobne som si presiel prospekty od Husqvarny ale nebranim sa ani inym... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 1.1.2008
Výrobcovia reťazí odporúčajú počas životnosti reťaze, túto aspoň 3x strojne brúsiť. Preto myslím neriešme či áno alebo nie. Ak máme možnosť držať sa doporučenia výrobcu. On vie prečo to robí. Z vlastnej skúsenosti: Dlhú dobu som nemal brúsku a... celý příspěvek >
Zenoah Komatsu nebo Homelite, 30.12.2007
Nezabúdajte na jednu zásadnú vec. Je absolutne jedno s akou pílou budete vo svojej profesii pracovať, nech to je hociaká značka, ľubovoľnej kategórie, roku výroby a tým aj technickej vyspelosti. Podstatná vec je prístup majiteľa - obsluhy k danému... celý příspěvek >
speciální stroj na ořezání větví, 17.12.2007
Videl som takýto orezávač na satelitnej TV, bolo to závesné zariadenie pod vrtuľník a orezávali s tým vrcholce v ihličnatom poraste na miestach kde viedlo vysokonapätové pole. Pozostávalo s asi ôsmych kotúčov umiestnených zvyslo nad sebou, malo to... celý příspěvek >
lehká pila, 30.11.2007
Dobrý deň. K téme ľahká píla môžem poskytnúť moju osobnú skúsenosť. Túto mám zo strojmi Stihl ktoré osobne používam. V jednej svojej alternatíve uvádzate aj model S-180, nuž  a ja používam práve tento typ, trochu starší 018, 3,9kg, s 1,3 reznou... celý příspěvek >
brúska reťazí gude 2500, 14.11.2007
No dnes to prišlo, Tak som to zmontoval a hneď za tepla začal skúšať. Popis: Celkové prevedenie je pomernne masívne - odliatok hliníka, nevykazuje žiadnu vôľu, nastavenie prehľadné vďaka trom nóniusom spravené behom pár sekúnd. Skrutky dorazov sú... celý příspěvek >
brúska reťazí gude 2500, 30.10.2007
Ano, presne to myslím, cena je až na druhom mieste, tým nechcem tvdiť, že dobré brúsky začínajú na hranici 25 tisíc - to je riešenie pre servis a nie pre obyčajného človeka ako som ja. Zajtra ju objednám a potom sa podelím o skúsenosti s prácou - mám... celý příspěvek >
brúska reťazí gude 2500, 30.10.2007
Dobrý deň.Uvažujem nad kúpou brúsky reťazí gude 2500 s 230w mororčekom. Má niekto skúsenosti s prácou s touto brúskou? Ceny sa v SK na nete pohybujú od cca 4700 po 3600Sk. podľa predajcu. ARB
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika