Příspěvky uživatele - 48.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Americký brouk, 22.5.2016
Mam dotaz - žere mandelinka něco jineho než bramborovou nať? Na wiki se píše, že je vzhledově nezamenitelna a dnes jsem jednu potkala, tak mi jde o to, zda s ni mam příště udelat krátký proces... (brambory nemame).
Zázraky v zahradě 2016, 22.5.2016
Jezecky vam moc zavidim, k nam chodi jen na navstevu (asi mame zbytecne moc uklizenou zahradu :-). Jsem zvědavá, kolik bude letos žab. Vim, ze se to nesmí - ale k nasim slepysum v kompostu jsem prinesla dva dalsi z lesa, pro oziveni chovu :-)
Zázraky v zahradě 2016, 22.5.2016
Já se mohu pochlubit sýkorkami v budce, vloni byla ještě prázdná. Ptacci prý mají radeji oprsele :-) Zajici byvaji treba i v arealech ruznych firem, nemocnic apod., pokud je tam dost zeleně, prestoze je tam ruch a pro ne nebezpecno, asi se neradi... celý příspěvek >
Žloutnutí listů vlčího bobu, 19.5.2016
V přírodě roste bob na spíše suchých místech, ale okolo mívá obvykle trávu, která zajišťuje vlhcí mikroklima, a koření hodně hluboko i dost do šířky (takže se málokdy úspěšně přesazuje). Neomezuje váš bob v rozletu obrubník, podezívka plotu nebo... celý příspěvek >
Phlox subulata - řez, 19.5.2016
Měla jsem po roce od zakoupení nepekne rozlezly a špatně kvetoucí floxik, orezala jsem ho zcela nemilosrdně až u země a teď je z něj nadherne kvetoucí obr. Ale už se zase rozlejza, takže se chystám opět řezat a i rozsadit.
Žloutnutí listů vlčího bobu, 19.5.2016
Dobrý den, mám na zahradě mnoho bobů, jsou to mé oblíbené kytky. Zloutnou zpravidla odspodu, i docela mladé listy, obvykle slabé, takže mám dojem, že je rostlina neutahne - nedostatek výživy. Řídím se tím, že "čo je kolisave, nechť odpadne" :-) ale u... celý příspěvek >
Vodnář Systém, 16.5.2016
Jestliže má přípravek likvidovat vodní řasy, tak nezbývá, než aby pro ně byl škodlivý :-) 
Vysvětlivky pro naprosté laiky, 15.5.2016
No já jsem se divila, že tam po dvou letech vůbec nějaký hrozen byl - čekala jsem plody daleko později. Letos asi nebude nic kvůli dubnovym mrazíkům. Ale nevidím důvod, proč by v budoucnu neměla mít réva tu a tam nějaký hrozen na zobání i bez... celý příspěvek >
Vysvětlivky pro naprosté laiky, 15.5.2016
Nemyslím si, že by neodborné pěstovaná réva musela nutně zajít. Zasadila jsem tři sazenice pro okrasu (odrůdy vůbec netuším), jedná z nich popnula půlku chalupy - roste jak divá, nic neřežu - po dvou letech měla kdesi u země jeden hrozen, ale něco ho... celý příspěvek >
Co to je za bílou kytku, prosím?, 12.5.2016
A ta růžová je ladonička, už si moje děravá hlava vzpomněla. U prvního obrázku snědku mě zmátly listy, které k němu nejspíš nepatří :-) 
Co to je za bílou kytku, prosím?, 12.5.2016 Obsahuje fotku
a růžová. Děkuji.
Co to je za bílou kytku, prosím?, 12.5.2016 Obsahuje fotku
Také bych se připojila s dotazem na kytky - bílá
Ma smysl ostrihavat zmrzle kvety jahod?, 6.5.2016
Obecně má smysl odstraňovat poškozené část rostlin, neboť se mohou stát vstupní branou infekce. Zda to platí i pro jahody netuším. Pan Ing. Mravenec chtěl asi svým příspěvkem říct, že u jahod to smysl nemá.
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 5.5.2016
S tím bych souhlasila, ale pořád všichni zapomínají na ty střepy, dráty atd. v zemi. Na naší zahradě bylo kdysi smetiště keramického odpadu, tzn. střepy z naší zahrady nejsou nebezpečné, ale dovedu si představit, jak nepříjemné musí být skleněné... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 4.5.2016
Jestli tam byla opravdu skládka, tak by vrstva odpadků musela být několik metrů vysoká a musela by se zavézt zeminou. Spíš to ale bude jen venkovské smetiště... Práce je to nadlouho. Je otázka, zda budoucí zahrada vynahradí dětem ten ztracený čas,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika