Příspěvky uživatele - 49.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 18.6.2015
tak ty filry z videa mně fakt zaujali a o něco podobného se pokusím, ten modrý soudek je asi akorát. Jen nemůžu dohledat kde koupit tu plnicí 100% polyesterovou vatu.   Zdeněk
Modrá skalice ano či ne?, 17.6.2015
omlouvám se za překlep samozřejmně jsem myslel 3g/m3. ten přípravek od Marimexu "studna" jsem dal hned po napuštění vloni, ale stejně mně ta voda na chlor reagovala zákalem. letos je to "azuro" ale bez chloru. uplně mám strach tam nějaký chlor... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 17.6.2015
Jde o to, že mám vodu z 40m vrtu, která obsahuje zvýšené množství manganu a železa a s chlorem okamžitě reaguje zhnědnutím případně při menší dávce chloru zezelenáním. teď mám v bazenu krásně čirou vodu, dal jsem 3mg modre skalie na m3 a mám UV lampu... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 16.6.2015
mně by zajímalo, co se stane když do vody dám jen modpou skalici, případně kyselinu Hcl na snížení PH Ale žádný chlór??? 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika