Příspěvky uživatele - 49.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda z 40m vrtané studny, 18.7.2015
vždy když mám pocit, že filtr něco zachytil tak ho radši vyperu, jednou jsem to neudělal a sedíme si tak u bazénu a během chvilky voda zhnědla a bylo vidět, že se to uvolnilo z filtru a huplo to zpět do vody. jinak je pravda že tlak na manometru... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 18.7.2015
chlor dávám protože po čase se mně začne po dně rozrůstat zelená řasa a to přes to, že mám obsah Cu ve vodě kolem 1 a UV lampu. po zachlorování ta řasa zčerná a jde odsát, ovšem voda zareaguje z chlorem a zezeláná. Teď aktuálně mám ve filtru... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 17.7.2015
předvčírem po zachlorování opět zelená voda (totálně)  filtrací opět po vyprání filtru chrchlavá voda ale stejně ta zelená jen tak trošku zbledla, toho železa v tý vodě musí být strašně moc, dnes protože je vedro jsem teda zas dal "... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 11.7.2015
ten bazen má cca 29m3 kolik by jste dávkoval toho sava?? jinek mám i chlorňan sodný z Incheby občas cca. po 3 dnech jsem dával cca 0,2 - 0,3 l. večer do bazénu, ale vždy po ránu už ve vodě žádný chlor nenaměřím (mám tester na dpd... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 10.7.2015
něco takového asi vyskouším, mám tady provzdušňovač do jezírka tak ho pustím do skimeru aby ta "břibublával" vzduch. Ale až po víkendu. (co kdyby to zase zezelenalo) jinak díky za názor
Voda z 40m vrtané studny, 10.7.2015
ten filtr nějaké to železo zachytil  " z těch bobulí" po vyždímání šla úplně hnědá voda ale rozhodně v té vodě ještě nějaké to železo zůstalo. ale má být tento týden teplo tak s tím nechci experimentovat. Jednou v podobné situaci jsem dal... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 10.7.2015
dnes PH 6,4 alkalinita 70    chlor 0 přesto, že je v bazénu chlor tableta,  voda je je modrá, ale stále je vidět lehký zákal do běla který už nejde vyčistit.
Voda z 40m vrtané studny, 8.7.2015 Obsahuje fotku
tak zákal se stále zvětšoval, dal jem chlor šok, voda totálně zezelenala filtrováním jsem to dostal do světlounce zelené barvy, z filtru při proplachu šla úplně chrchlavá rezavá voda. Dal jsem přípravek CA i když tvrdost vody byla nízká a do... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 2.7.2015
dnes je opravdu horko, voda v bazénu má 28.4° a začíná se lehce zakalovat do běla. řasy atp nejsou žádné, PH 6,4 chlor 0 alkilinita sotva 40. a co teď???
Voda z 40m vrtané studny, 30.6.2015
tak momentálně mám vodu krásně čistou ale parametry měřené jsou PH 6,4 Alkalinita 40, a volný chlor 0 měď  0,6 - 0,8 . prosím o info jak postupovat dál, zatím mně z filtrace žádné železo nevyšlo, na dně mám trošku tmavého kalu, a... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 26.6.2015
díky za názor, s tím železem máte pravdu po aplikaci studna + hcl s voda vyčistí, ale když vyplachuju filtr tak z něj teče čistá voda a žádný kal. ale zelenou/hnědou vodu mám až po přidání chloru, když vodu napustím do bazénu tak je... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 26.6.2015
Zdravim všechny bazénáře a obracím se na vás s dotazem: Máme bazén cca. 30 m3 napouštím ho z vrtané studny která má dle rozboru zvýšený obsah železa a manganu. Po napuštění test proužkem zjištěno: testovacím proužkem na tvrdost vody se... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 22.6.2015
Chci zkusit náplň do filtrace Fibalon, tak dám vědět jak to maká.
Modrá skalice ano či ne?, 19.6.2015
k bodu č.3 -  pískovou filtraci mám, loni jsem ji vyměnil za novou písek 0,8            zákal po oxidaci vody chlorem to neodstraní ani za 3 dny nonstop běhu. musím dát přípravek "studna... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 19.6.2015
podle mně ta vata odstraní hnědý zákal, který vznikne po zachlorovaní vody z vrtu z obsahem železa a manganu. a po odstranění těchto prvků z vody už lze používat klasickou chemii. Já jsem včera dal do bazénu 0,3l chlorňanu a během 10 minut se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika