Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování po zimním střihu, 16.2.2016
Zdravím. Má smysl nařízkovat větvičky ostříhané při zimním střihu nebo je to zbytečná snaha? Budu stříhat komule, vajgélie, perovskii a ořechoplodce (z ovocných rybíz). Díky za zkušenosti.
Lupinus - vlčí bob - jedovatost, 10.2.2016
Ano, pastinák, zrovna o tom vím taky. Taky rostlina, od které by člověk nějaký problém nečekal. Jedovatých věcí mám na pozemku víc, ale ten bob mě teda zaskočil.
Lupinus - vlčí bob - jedovatost, 7.2.2016
Díky. Nepanikařím, že bych ho šla vykopat, ale překvapilo mě to. Ostatně Digitalis mám na zahradě taky a budu vysévat další, ale o tom (a jiných) jsem to věděla, bob jsem měla v kategorii jedlý a neškodný. Rozkládají se ty jedovaté látky dobře?... celý příspěvek >
Lupinus - vlčí bob - jedovatost, 7.2.2016
Zdravím. Zrovna jsem se dočetla, že i okrasný vlčí bob je jedovatá rostlina. Nejen nezralá semena, ale celá je "vysoce toxická." Mám je velice ráda, líbí se mi, letos jsem si chtěla vyset další. Může mi někdo osvětlit blíže, jak moc je jedovatý -... celý příspěvek >
Lichořeřišnice - mráz, předpěstování, 5.2.2016
Obnovím zase diskuzi - lichořeřišnice se vytáhla nejvíc, po nasazení na zahradu ale stagnovala, listy dělala, ale nějaké prodlužování ani omylem. Potom ji během 3 dní sežrali dřepčíci a bylo. Letos mám opět koupená nová semena, ale uvítám opradu... celý příspěvek >
Cukr jako hnojivo?, 1.2.2016
V pár knížkách o biozahradách a babiččiných zahradách jsem četla, že se cukrem můžou nakrmit kvasnice a potom nalít do děr v kompostu k podpoře života jako takový primitivní startér kompostu. Ale v zimě rozkladné procesy nic moc a taky 40 kg... ... celý příspěvek >
Matthiola incana - levkoj, letní fiala, 30.1.2016
Zdravím. Dítko si vybralo v zahradnictví sáček s touto květinou, tak hledám nějaké informace o pěstování, ať se dočkáme květů a ne zklamání. Jsem překvapená, že jsem to tu nenašla. Je to tak jednoduché, že s ní není problém nebo to nikdo... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 30.1.2016
Používám řadu let, i u cuket a dýní, ale dávám PETku opačně. Vybírám se širším hrdlem (např. 1,5 l Nestea), udělám pár dírek do stěny. Díky širšímu hrdlu se to dá naplnit i konví, nad zemí je jen víčko (zelené). Voda protéká pomaleji, líbí se mi to... celý příspěvek >
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 29.1.2016
Klobouk dolů, palec nahoru. To je teda něco. Letos uděláme s dětmi taky domeček, ať je podpoříme.
Ředkvičky v truhlíku - jakou odrůdu?, 29.1.2016
Podařilo se? Narostlo něco? Nemám pařeniště ani skleník, ale mám zateplenou půdu s oknem. Taky vymýšlím experimenty.
Aksamitník, 29.1.2016
Taky je seji hodně široko, abych nemusela přetrhávat, přijde mi jich škoda, i když semen mám tunu. A do zeminy je zapichuji, přijde mi, že je to pro ně lepší než jenom ploše nasypat. Jsou to velice vděčné kvítka, dávám je i do truhlíku na okna,... celý příspěvek >
Ryngle, Renklody, do vyšších poloh, 29.1.2016
Zdravím. Jeseníky, 550mnm, porostou tam nějaké ryngle, renklody? Normální švestky tam plodí, chtěli bychom tam dát i něco s většími plody, na přímý konzum.
Jak zlepšit těžkou půdu?, 29.1.2016
V naší a okolích obcích (Moravský Kras) opravují kanalizaci, někde se musí dostat skrz skálu. Používají na to něco, co vypadá jak velký diamantový brousek, výsledkem je skála rozemletá na prášek. Dá se toto použít na zahradu?
Nocenka, 27.1.2016
Tak další rok je tu, semínka jsem si nasbírala, kdy tak začít s předpěstováním?
Výroba výsevních proužků, 27.1.2016
Asi zajímavé, přemýšlím, jak to využít při šití, ale na zahradu mi to přijde už trochu hitech. Toaleťák a škrob jsou mému srdci v tomto směru bližší.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika