Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení bílého rybízu, 7.9.2015
Řízkovat bílý rybíz? Jaká je tam úspěšnost? V různých materiálech se uvádí, že se nechce ujímat řízkováním a že hůř se tak rozmnožují i červené rybízy, která mají některého z rodičů bílého. Tak to asi nepůjde tak snadno jak s červeným.
Množení bílého rybízu, 19.8.2015
Jak rozmnožit bílý rybíz? Jedná se o odrůdu Jantar, nechce ani dělat moc nových výhonů, růst má dost kompaktní a vzpřímený, na hřížení do země by se asi zlomil. Je ještě nějaká jiná cesta?
Maliny, 19.8.2015
Jak správně založit maliniště? Mám čtyři odrůdy na dočasném místě a chci je na podzim přestěhovat. Mám představu, že by to měla být výsadba v řádku (řádcích), s nějakou drátěnkou. Bude to zakládáno na holém místě, kde byl jenom trávník, jaké úpravy... celý příspěvek >
Nocenka, 19.8.2015
Tak jenom doplnění - výhony, co byly navíc, jsem odlomila až u mrkve, dala do nádoby s vodou. Pustily kořínky celkem ochotně, pak jsem je normálně zasadila ven, rostou a kvetou. Mám dojem, že horší pro ně byl nájezd slimáků než letošní vedra a sucha.... celý příspěvek >
Muchovník "Obelisk", 9.8.2015
Zdravím. Máte někdo zkušenosti s touto odrůdou? Je opravdu kompaktnější, sloupovitější? A jaké jsou její plody? Díky za radu.
Prošlá expirační lhůta, 5.7.2015
Mospilan a Discus. U Mospilanu je uváděna expirace rok, pak se může prodávat, pokud bude zajištěn rozbor a potvrdí účinnost. Doba tam ale uvedena není. U Discusu je expirace 2 roky, poté může být rok v prodeji, když je zajištěn rozbor. Takže... celý příspěvek >
Prošlá expirační lhůta, 5.7.2015
Zdravím, lze použít přípravek - postřik, s prošlou expirační lhůtou? Je to orginál balení, zatavené, šlo by to na okrasné rostliny.
Základní sestava hnojiv a postřiků, 5.7.2015
Ajta krajta, Kristalon je s měkkým, pardon.
Základní sestava hnojiv a postřiků, 5.7.2015
A hnojiva? Mám tu rohovinu a granulovaný hnůj, nějaké přímo na borůvky a na růže. Jaká další pořídit, asi lépe jednosložková? Nebo jsou pro amatéra lepší ty směsky jako uváděný Krystalon?
Čím podpořit odnožování josty a rybízu?, 5.7.2015
Zdravím. Nevím, jestli dat ten dotaz sem, nebo do druhé diskuze. Keře jsem v patřičném období prořezala, odstranila staré špalky, co tam byly nechané z nějakého prastarého pokusu o údržbu, odplevelila co šlo, trochu přihnojila nějakým... celý příspěvek >
Základní sestava hnojiv a postřiků, 5.7.2015
Výborné, tak nějak jsem si to představovala, díky za radu. Beru i další názory.
Základní sestava hnojiv a postřiků, 5.7.2015
Zdravím. Může sem nějaký zkušenější zahradník napsat, co si pořídit do skříňky v zahradní šopce jako základní sestavu pro zahradníka amatéra? Zatím tam mám tak Kristalon plod a květ, ale chtělo by to asi něco víc. Nepěstuju ničeho lány na... celý příspěvek >
Clematis - vadnutí, 5.7.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem zpět ze zahradnictví, teda to počasí je hnus, fuj. Na lístky se díval starý zahradník, první z něho vypadl Dithane. A vystříhat zasažené části, přihnojit a zastínit kořeny. Koupila jsem i ten dolomitický vápenec. Odpoledne, až nebude slunko... celý příspěvek >
Clematis - vadnutí, 5.7.2015
Čím nahradit omítku, když dolomitický vápenec nemám po ruce? Do budoucna můžu přesadit jinam a jinak, i když třeba vedle toho nejvíc postiženého je hned vedle jiný a tomu není nic, takže půdou to asi až tak nebude. Ale co udělat teď, jako... celý příspěvek >
Clematis - vadnutí, 4.7.2015 Obsahuje fotku
Omoshiro jeden lístek s fleky, ale spíše jsou ty listy rovnoměrně zelenohnědé. Takto zaschly výhony i metrové, jeden den byly lístky lehce svěšené, když si to tak vybavím, další den už suché na prach. Rosliny jsou zalévané a není to popálení... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika