Příspěvky uživatele - 19.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ashmead's Kernel, 21.12.2014
Mam jeste jednu otazku. V lednu bych mel dostat od znameho z Anglie rouby teto jablone a rad bych si ji sam narouboval na podnoz mensiho vzrustu (treba M9, nebo M26). Zatimco v zahranici jsou podnoze k mani v internetovych obchodech, tady to vypada... celý příspěvek >
Ashmead's Kernel, 21.12.2014
Alois: Renetu mi to taky pripominalo, vzhled je opravdu dost podobny. V.: Dekuju za vycerpavajici info, po te Pomologii jednou vetou se urcite podivam.
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 18.12.2014
Samozrejme nevim, jestli nezmenili dodavatele, ale jestli je stejny jako na jare, tak to DD na 100% neni. Dapple Dandy nabizi u nas Ostroh, Jukka a Kohaplant (aspon co si z hlavy vzpomenu). Ostroh neni pravy. Jukka ma na strance 3 fotky, tak jsem se... celý příspěvek >
Ringlota Black Daimond, 16.12.2014
Spatne je, ze Black Gigant neni nikde dohledatelny. Blacku existuje nekolik... Diamond, Amber, Splendor, Giant, Ice, ale Gigant se mne zatim nepodarilo najit. Nevite o nem neco blizsiho? Odkazy, puvod atd. Jinak by snad az na Black Amber mely byt... celý příspěvek >
Metis, 15.12.2014
Jde pry o plumcoty (teda spis Pluot, ale ten nazev ma registrovany Zaiger tak je asi problem ho pouzivat). Nazev Metis je zkratka "Most Exciting Tasting Inter Specific" takze si Francouzi asi hodne veri :) Nejde o jednu odrudu, ale celou radu... celý příspěvek >
Červena hruška, 14.12.2014
Diky za informaci. Vzhledove moc pekna hruska, ktera se k nam bohuzel dostane ale tak za 30 let. V roce 2015 se ma v Anglii zacit pestovat Piqa Reo, jina (i vzhledove)odruda.
Merunka Goldstrike, Robada, nebo Farbaly, 25.11.2014
Robadu jsem shanel pro sebe, na americkych forech na ni pejou ody. Farbaly je zase od IPS a cela ta jejich rada Carmingo je urcena pro komercni pestitele, takze dostat se k ni neni nic snadneho (nepredpokladam, ze ji v Ostrohu budou nabizet bezne).... celý příspěvek >
Pink Lady, 1.11.2014
Tady je doba zrani jabloni v Kalifornii (jablka jsou zelena) Pink Lady se v jejich sortimentu sklizi predposledni, opravdu tyden po Granny Smith jak pisete. Pestuje se v zone 6-9 (doporucuji ji i pro zonu 5), takze verim, ze v teplejsich... celý příspěvek >
Pink Lady, 1.11.2014
Hmm Pink Lady mne moc chutna, tak jsem se o nej samozrejme zajimal taky. Nejakou dobu zpatky ho myslim nabizel i Caklov, ale ted uz je k nenalezeni. Nasel jsem ho akorat u Madaru, ale 600 (to nepocitam postovne, ktere muze byt 400 i vic) je na me... celý příspěvek >
Podnoze, 25.10.2014
Koupil jsem nejake stromky v Polsku a jsou na podnozi "Siberian C"...Sibirska C (doslovny preklad). Vite o ni nekdo neco? Ja se nekde docetl, ze by mela byt odolna vuci mrazu, ale rust apod. nevim. Dekuju za jakekoliv informace
Čierna marhula, 25.10.2014
Je jich vic odrud, takze nelze hazet vsechny do stejneho pytle, ale podle zahranicnich for cerne merunky moc neplodi, prej je to spis pro sberatele :)
Nolina - sloní noha, 1.1.2012
Já mám tuto trojici sloních noh už 6 let. Nádherně mi spolu rostou. Jen, aby mi "nohy" nerostly křivě, občas rostlinu otočím. Mám je samý list. Po roce od zakoupení jsem celou trojici přesadila do většího květináče dokonce bez odtoku s tlustou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika