Příspěvky uživatele - 19.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 20.4.2015
U me to po vcerejsku trochu schytaly i tresne, o merunkach radsi nemluvim. Myslim, ze z nejhorsiho jsme ale uz venku. Aniz bych se dival na teplomer, tak vcera jsem uz v tuto dobu venku mrznul, dnes je fajn
Rozkvétání slivoní, 13.4.2015
Ahoj Petre, tak pluoty jsou prej z 95%procent slivone, takze jak slivone taky vypadaji, stejne jako apria vypadaji jako merunky. Nejake fotky treba tady (nazev odrudy je vzdycky tesne nad fotkou)
Nadia hybrid, 9.4.2015
Nadia tam neni a asi ani dlouho nebude bohuzel. Pro domaci pestitele je k dispozici jen v USA, vsude jinde jen komercne. Rec u Starkla byla o pluotu Flavor Supreme
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 6.4.2015
Tady je tabulka.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 6.4.2015
U nas bylo -4 po seste rano (driv nevim) a nektere okvetni listky zhnedly, dnes odpoledne semtam padal snih
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 6.4.2015
U nas rano po seste zase -4. Rad bych rekl, ze moje meteostanice blbne, ale byla zase jinovatka a led v prazdnych kvetinacich u domu. Bergeron napul rozkvetly, Aurora a Velkopavlovicka zatim drzi. Pluot z Ostrohu jsem vykopal, jeste mam Dapple z... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
Hmm tak to hledim. U nas je tepleji, nez v Pardubicich (Zidlochovice), ale merune co jsem si vsiml zatim nikomu nekvetou. Je pravda, ze jsem to moc nekontroloval, ale ani u me zatim nic. Kdovi, jestli jsou na tom podobne i Goldbar a Goldstrike. ktere... celý příspěvek >
Sortiment Hrušiek, 29.3.2015
Diky, moc pekne fotky. Na Angelys se peje sama chvala. Do nedavna byl k mani jen komercne, ale uz jde sehnat i pro domaci pestitele. Na podzim ho budu snad mit tak casem poreferuju, to same plati i pro Selenu Elliot. Pokud mate nekdo zkusenosti s... celý příspěvek >
Burbank July Elberta - královna jižních zemí, 13.2.2015
Pokud by mel nekdo zajem tak July Elberta se myslim da koupit ve Valticich, ocka i rouby
Jablon k domu, 7.2.2015 Obsahuje fotku
Neco takoveho :)
Bažantí odrůdy, 30.1.2015
Taky taky. At jdu kamkoliv, tak ve vsech obchodech se opakuje zhruba 10 odrud. Po tomto bych skocil hned :D Pokud umite anglicky, tak Opal si chvali i v zahranici, ma vyborne recenze.
Pricia, 29.1.2015
Kdyz jsem se ptal znameho, ktera z nejrannejsich merunek je nejlepsi (Pricia, Early Blush, Primaya, Primando, Wonder Cot) tak mne doporucoval prave tuto. Osobne jsem ji jeste nemel, mozna za rok vyzkousim
Lamoon Plums, 10.1.2015
Vypadaji trochu jak Kelsey nebo Golden Nectar plums. U nas se myslim nic takoveho zatim neprodava :(
Sangue di drago, 4.1.2015
Sangue di Drago nabizi hodne na italskych strankach, ale foto vypada dost jinak, jak tvarem tak barvou. Ostatne posudte sami (odkaz na Starkla sem nedavam, jen Italy). Prvnich 6 fotek je Sangue
Rubista, 4.1.2015
Rubista ma pry neduh, ze velice rychle dozrava. Aspon to pisou na strankach IPS
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika