Příspěvky uživatele - 96.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2014), 22.9.2014
já definitivně sklidil v sobotu v pozdním sběru Solaris, začalo to hnít a tak jsem neváhal a nečekal na dané deště, které právě přišly v sobotu, takže na poslední chvíli... taky jsem musel prostrihat CC, kvuli zvyseni cukernatosti, i tak to melo vic... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 20.9.2014
dejte prosím foto, prece jen tykvovitých zelenin z Asie je opravdu hodne
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 17.9.2014
Lungo de N. je podobná té mé-Bambina Gigante, ale je asi fakt, že bude ještě náročnější než ta Vaše-je z Brazílie..
Co vaše réva? (2014), 12.9.2014
Arkadia je již minulostí, byla výborná, mnohé bobule bezsemenné, slupka poměrně tenká akorád ted s hruzou sleduji predpovedi pocasi, doufám, že to moštovky dají a přeziji tohle neblahé počasí
Co vaše réva? (2014), 7.9.2014
no Arkadii již sklízím v prubehu tohoto tydne, nemam az tak huste hrozny a tak hniloba nedorazila, navic jsem pouzil jen jeden postrik-BIO na padlí a to bylo vse co se tyce hniloby tak lehke napadeni je jen na Solarisu, ostatni se zatim drží
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.9.2014 Obsahuje fotku
letos tu Marinu take mam poprve, jiz je zrala, necham ji vsak doma odlezet, dnes uz mam sklizeno vetsinu
Co vaše réva? (2014), 1.9.2014
A kde ji lze sehnat? Idealne na SO4..
Zádový motorový rosič Farm 3S, 1.9.2014
no cena je o tretinu vyssi, ale nepochybuji o Stihl jako o kvalitni znacce, napsal jsem servisum kolem, prece jen to bude asi lepsi, chci to na postriky do eko produkce a jak znamo ty jsou drahe a proto poradna mlha je žádoucí
Zádový motorový rosič Farm 3S, 31.8.2014
Nemá někdo prosím zkušenosti s tímto postřikovačem? díky
Paprika pro venkovní pěstování, 30.8.2014 Obsahuje fotku
papriky jsou jako kazdy rok pekne, asi jim svedci stridani teplot-narozdil od rajcat
Odrůda révy Solaris, 29.8.2014
akorád musím hlídat Mg, které v době zrání hroznů občas zlobí, ptactvo zatím dalo přednost škůdcům na polích takže prozatím mám klid
Odrůda révy Solaris, 29.8.2014
sklízel jiz nekdo Solaris? barva bobulí je již zlatá, nyni je cukernatost pres 20NM, pri kolika NM sbirate?-tak aby vino nebylo fádní
Muškát Ottonel, 24.8.2014
kdyz uz tu padla zminka o odrude MUSCARIS, jake s ni mate zkusenosti, v sousedni obci si ji nasadili asi 300 hlav, internet je na ni zatim skoupý
Záchrana rajčat, 23.8.2014
ja take bifteky nemusim, plodu malo, sice velke, ale to praskani u stopky a pak nasledne hniti je na nic, navic doma kazdy radsi zobe cherry nebo klasiku, takze bifteky poradne nezacaly a uz konci tady Mirku pravy opak, co nema zavlahu ani... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 20.8.2014 Obsahuje fotku
réva zraje a já budu doufat, že bude září pěkné a špačkové přiletí později tak jako letos
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika