Příspěvky uživatele - 92.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 10.8.2014
Já již mám větší část Carpatinu v sudech společně se Stanleykou, letos i jinač mndlá Stanleyka je slušná, Carpatinka je veliká, aromatická a sladká jako med. Bohužel shluky plodů hodně trpí moniliozou plodů a plody na můj vkus až moc chutnají... celý příspěvek >
Síla grilovacího motorku, 4.8.2014
Díky za ochotu, půjdu do toho taky stylem "samodomo", motorek už mám a jehlu si buď koupím, nebo vyrobím. Jak ten Váš systém, tak i od Michala je plně funkční, asi ale půjdu cestou Michalovou, bude to podle mě méně pracné. Ještě jednou díky,... celý příspěvek >
Síla grilovacího motorku, 4.8.2014
Tondo, díky za inspiraci. M.
Kdy dozrává Kioto?, 3.8.2014
Člověk srovnává s tím co má, případně měl. Poloha má u meruněk podle mě větší význam než samotná odrůda.
Kdy dozrává Kioto?, 3.8.2014
V mých podmínkách strčí Kioto Bergeron do kapsy... Třeba je to jiný klon, kdoví, ale na Pincot a Kioto nemá. Na druhé straně je Bergeron výrazně lepší, než Darina (už je venku i s kořeny...) a Kompakta (tu jsem si nechal pro její stálost, každý rok... celý příspěvek >
Síla grilovacího motorku, 3.8.2014
Děkuji za ochotu, teď je to už úplně jasné. M.
Síla grilovacího motorku, 2.8.2014
Budu rád i za ostatní, musím to na 15.8. zrealizovat. Díky. m.
Síla grilovacího motorku, 2.8.2014
Už je mi to více méně jasné, děkuji za vysvětlení. Video s postupem montáže by přesto prospělo. Díky a ať chutná
Síla grilovacího motorku, 1.8.2014
Paráda. Já mám podobnou konstrukci krbu a taky se na jehlu s motorkem chystám. Jen dotaz, možná trošku hloupý, maso se musí nandávat na jehlu uprostřed krbu, nebo jehla s masem se vkládá společně do krbu. Nějak jsem to totiž nepochopil, jak to... celý příspěvek >
Kdy dozrává Kioto?, 28.7.2014
Já mám již 10 dnů sklizeno, dozrává o týden později než Pincot. Obě odrůdy jsou výborné, zatím silně převyšují Vecoty, Bergerony a Kompaktu po všech stránkách. Snad jen Vecot se lehce přibližuje...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 20.7.2014
Tak už to máš Tondo taky dodělané. Ať slouží, máš to pěkný. M.
Co po česneku, 7.7.2014
Potvrzuji, já dávám také keříčkové fazolky na zelené lusky a hrášek.
Dřevěná udírna s izolací, 19.6.2014
Krásná práce, klobouk dolů!!! Moc se mi to líbí. A k tomu pěkný teploměr, kde jste ho prosím sehnal?
Kadeřavost už nyní, 26.4.2014
Leda tak postižené listy otrhat.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 11.4.2014
Krásná stavba. Ty cihly jsou z bouračky, nebo nové (zestařené)?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika