Příspěvky uživatele - 92.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bambusová rohož, 10.12.2014
Otec má štípaný už 6 let kvůli včelám, vydrží tak ještě možná rok, dva. Přichyceno to má drátkem k pletivu a vítr to vydrží byz problému. Já mám na plotě (taky jako ochranu proti včelám) zelenou síť, která se běžně použivá na stavební lešení, nebo... celý příspěvek >
Maso jíž ze začátku černé, 1.12.2014
Důvodů mohlo být více, nevysušená udírna, mokré dřevo, maso vložené do studené udírny...
Kompost, 18.11.2014
 Určitě potřebují Ferdo, minimálně proto, aby Unie mohla jednou opatřit kompostéry štítky energetické náročnosti a zahrádkář by se pak lépe mohl orientovat na trhu s novými kompostéry... M.
Dicolor, 9.11.2014
Jak píšete, letos dozrálo ovoce o něco dříve, tak mi na stromě lépe dozrály i hrušky a když šli do sklepa, byly již poživatelné. V tom je rozdíl, oproti loňsku...
Dicolor, 9.11.2014
Sklep nemám běžný, je kopaný, vlhký s studený. Na konzumní zralosti taky asi záleží, kdy se hruška utrhne ze stromu.
Dicolor, 8.11.2014
Na základě předchozího příspěvku od Petra jsem zašel do sklepa na kontrolu Dicoloru a byl jsem v šoku. Loni jsem ho konzumoval o vánocích, letos je již za zenitem, úplné bláto... Nedokážu si to vysvětlit, přitom termín sklizně byl přibližně... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.11.2014
Já mám v zemi od čtvrtku a jsem za to rád... V minulosti jsem vždy sázel na konci října a česnek byl krásný a vydržel dlouho... Je to tady spíše vědecká diskuze o vhodnosti výsadby, kterou bych přirovnal k otázce, jestli bylo dříve vejce nebo... celý příspěvek >
Sadba česneku, 29.10.2014
Zjednodušeně, paličák má stroušky česneku po odvodu palice, nepaličák je má i uprostřed palice. Paličák v létě tvoří květenství, nepaličák nikoli...
Stromky z Polska, 29.9.2014
 Já to tam mám rád, dá se s majitelem (tím starším) dobře pokecat, mají obrovský přehled a velmi slušný sortiment. Ale jasně, prodají jenom to, co mají. Nechal jsem si třeba "vnutit" švestku Carpatin - je výborná, nebo jabloň Otavu - lepší... celý příspěvek >
Stromky z Polska, 29.9.2014
Je to tak, poláci prodají všechno, i svoji tchýni :). Mám to taky kousek do polska, čas od času tam něco koupím (když jsem stavěl dům, tak tam vyšlo vše levněji, někdy i o 30%...), stromky jsem zatím ale kupoval pouze v jedné školce v Bruzovicích.... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 26.9.2014
Záleží jak kde... Já mám venku paprik přehršle, všechny ale zelené a do konzumní zralosti už nedojdou. V podstatě od srpna nám prší, papriky hnijí... Pravda, je to o něco lepší než vloni, kdy papriky o takovém čase spálil mráz...
Ochrana před sršněmi, 24.8.2014
Zavěsit PET láhev na strom, nalít do ní 3dcl šťávy (naředěné vodou). Je to výborný lapač vos a sršňů (včely na to nejdou).
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 24.8.2014
15 Kč/l je přiměřená cena. Važme si své práce...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 12.8.2014 Obsahuje fotku
Skoro po třech letech  doplňuji pár fotek o dodělaný "točák" na maso. Pro inspiraci posloužil Michalův a Tondův návod na jiném vlákně (za to jim patří dík). Na pravé straně krbu je trubka s pružinkou, do které příjde jehla, na levé straně je... celý příspěvek >
Síla grilovacího motorku, 11.8.2014
Tak mám hotovo, nafotím v pátek další grilovačku a dám na stránky. Za sebou mám již zkušební provoz, musel jsem ještě za pochodu posunout jehlu směrem k ohništi, jelikož se maso ne a ne ohřát. Mám teď dvě možnosti umístění jehly a tři možnosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika