Příspěvky uživatele - 54.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 5.3.2008
Jo a hlavně použijte origo šnůru a hlavně správnej průměr!!!
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 5.3.2008
Mrkněte na kladku startování jestli není prasklá. Někdy se stane že se šnůra nenatočí na sebe ale vedle sebe a to pak ruka obsluhy dostává na frak
zelezo v pude (doslova), 27.2.2008
Todle když řeknete před našimi spoluobčany tmavé pleti tak Vám ruce utrhnou. A to nemluvim o několikrát překopané zemině... Má to ale někdo štěstí...
I toto je Mountfield tak jsem dopadl já, 22.2.2008
Něco tedy pozitivního na Mountfield: maj dobrou reklamní strategii
I toto je Mountfield tak jsem dopadl já, 21.2.2008
Jeden mi ji každý víkend nosí na údržbu. Všechny šrouby v plastech buď volný nebo ztracený. Každý sudý týden výměna silenbloků. V zimě 5 startovacích per (praskaj) na měsíc. Během roka 2x přidřená. Kolega si prostě chtěl zatočit. A když spočítám... celý příspěvek >
I toto je Mountfield tak jsem dopadl já, 20.2.2008
Otáčkoměr, 20.2.2008
Plně s Vámi souhlasim (výše platu v servise)
Měruňka do jílovité půdy?, 20.2.2008
Mám to samý a meruňky jdou perfektně. Mostecko. Hlavně hnojit
Otáčkoměr, 20.2.2008
To že většina servisáků prošla lesem a ví oco jde už dávno neplatí. Aspoň podle mých zkušeností. Vše co vědí je teorie co jim tlučou na školení. Dnešní servisáci nehledaj kde se stala chyba od samého začátku, a nepátraj popříčině. Pro ně je lepší... celý příspěvek >
Smrcky na zivy plot, 17.2.2008
Zajděte za revírníkem až se v lese začnou dělat pěstebky (sázení) a když to půjde tak Vám odprodá prostokořené sazenice přibližně 5,.kč kus, a nebo odprodá nestandartní kusy nebo zbytky z loňska které má uschované v takzv.sněžné jámě. A někdy stačí... celý příspěvek >
Jak zbavit trávník plevele?, 17.2.2008
Vyskoušejte TRASTAN, a nebo jednotlivé rostlinky natřít  ROUNDAPEM. Ale nevím jaká je zaplevelená plocha. Takhle jsem se zbavil pampelišky a ost. neřádu.
Motorová pila Farmer, 14.2.2008
šroub l vytočit o 1 ačtvrt a šroub h o jeden, pak si jenom hrát s volnoběhem. A rada nakonec, jestli je pila starší a dlouho jetá tak vám upadne při startování ruka a sebevědomí. Pak se porozhlédněte po nejbližší popelnici a tam ji hodte.
omlazení vinné révy, 14.2.2008
únor, a ořezat na 3 očka
Borax, 8.2.2008
Jsem absolutní amatér zahrádkář.Stromky měli hnědé fleky na listech a někdy i opadali.Takže jsem se pozeptal klasických zahrádkářů a ti mi poradili.Zahradu mám jenom jako relaxaci pro duši a oko, a tak když něco není v pořádku tak se optám.Ten nárust... celý příspěvek >
Borax, 8.2.2008
Kmeny viditelně nabraly na síle a objemu a zmizela flekatost listů. A hlavně u jabloní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika