Příspěvky uživatele - 130.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uprava terennu a vyber trvaniho semene, 1.8.2014
ok diky za rady
Uprava terennu a vyber trvaniho semene, 31.7.2014
Je to cca 1000m2, mam jen krovinak, sekacku, motorvku a postrikovac herbicidu. Myslel jsem, ze to striknu herbicidem, zavolam si nekoho kdo mi to poora a na jare pudu striknu znovu, rozmelnim a zasadim travnik. Myslim, ze je to v pohode reseni nebo?
Uprava terennu a vyber trvaniho semene, 30.7.2014
No jo, ale ja nemam cas tohle vsechno delat, Prijde mne, ze to je sice reseni, ale jen z nouze. Stejne se to neve nasazenemu travniku nevyrovna. Mam rider z mountfieldu a skacu na tom jak na trampoline. Navic ten plevel po poseceni za tyden vyroste i... celý příspěvek >
Uprava terennu a vyber trvaniho semene, 30.7.2014
To opravu neni dobre, prvni vyse popsany zpusob neni mozne dodrzet. Je to chata, kde nejsem tak casto a abcyh to to uvedl na pravou miru je to jen plevel zadna trava. Kolem chaty je to fajn, ale za ni je pul metru vysoka plevel o kterou se nikdo... celý příspěvek >
Rider XF 140 HD, 30.7.2014
Dobry den, mohu poprosit stavajici majitele o nejake zkusenosti. Mam rider cca 2 roky a nemam s nim nastesti zadne problemy, ale jedna se mne jen o sdielni nejakych zkusenosti. Diky
Uprava terennu a vyber trvaniho semene, 30.7.2014
Dobry den, obracim se na vas ohledne vyberu travni smesi na chatu. Budu zatravnovat cca 800m2 novou travou, ale nevim jaka smes je vhodna na chatu. Muj pozadavek je, aby rostal co nejpomaleji, protoze sekat budu cca 1x za 3 tydny. Mam maly... celý příspěvek >
Zavlazovani thuji, 17.7.2014
Diky z reakce. Prijizdel jsem net a zjistil, ze se laborovat s hadici skutecne nevyplati. Nasel jsem porezni zavlazovaci hadici od Bergland 15m za 250,- coz je solidni cena. Takze si ji casem objednam. A uvidim, jak to bude vsechno... celý příspěvek >
Zavlazovani thuji, 16.7.2014
Ahoj mel bych dotaz ohledne zavlazovani thuji hadici s dirkami. Je nutne tuto hadici koupit nebo staci udelat diry do klasicke hadice, na konci zaslepit, pripojit ke kohoutku a zalivat? Original hadice jen kapou ja myslim, ze pro tento ucel by... celý příspěvek >
Vodní hodiny Hozelock, 16.7.2014
Tak nakonec jsem zvolil zavlazovaci hodiny od Gardeny - Zavlažovací počítač EasyControl. Cena pod tisic korun, tak snad nezklamou. Jen dotaz jak casto a jak dlouho zalevat novou travu? 3x denne po dobu x minut. Nevim ale jak dlouho pri jednom... celý příspěvek >
Vodní hodiny Hozelock, 9.7.2014
Ahoj zavlazovaci, mam dotaz ohledne zavlazovacich hodin Hozelock. Mate s nima nejake zkusenosti? Koknretne myslim tyhle modely: - Vodní hodiny AC1 Simple 2705 nebo - Vodní hodiny AC Pro 2701 Potrebuji jen, aby mne hodiny seply... celý příspěvek >
Zahradni krby Věříš, 25.6.2014
Takze tam asi budu muset vyrazit i s vozikem a nejak si to poresit sam. Je to asi 230km jedna cesta. Uz se tesim...
Travnik na chate, 16.6.2014
Diky za rady, zkusim tam dat i trosku pekne jemne hliny a malinko to promichat. To by snad mohlo taky pomoct. Mam travni smes klasik. Je to chate a ne anglicky park 
Travnik na chate, 16.6.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, urovnal jsem teren na chate, kde byl predtim klasicky pisek. Vse je odbagrovane a relativne rovne. Nyni bych rad zasel travu. Namusi to byt zadan HiFi kvalita, jedna se jen o chatu, ale trapi me par otazek. To co vidite je rovna plocha, ale... celý příspěvek >
Zahradni krby Věříš, 16.6.2014
Diky moc za ukazku. Muzu se zeptat, jak jste zajistoval dopravu? Jsem z Moravy a vyrobce je az za Hradcem Kralove, coz je pro me dost z ruky. Navic pani rikala, ze to nedoporucuji posilat prepravnima sluzbama, ze je dost velka sance, ze krb prijde... celý příspěvek >
Zahradni krby Věříš, 11.6.2014
Dekuji moc za rekaci. Jsem rad, ze mam aspon nejakou pozitivni reakci. Nebyla by prosim aspon jedna fotka, abych krb videl trosku nazivo? To byste byl moc hodny. Diky Jirka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika