Příspěvky uživatele - 105.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 25.5.2014
Dobrý den. Ráda bych si zasadila maliny a ostružiny. CHci se zeptat, jaké odrůdy doporučujete? Ráda bych takové, které jsou vysoce plodící a zároveň se dá dobře udržovat keř... Děkuji za tipy a názory. Jarmila
Jakou broskvoň?, 25.5.2014
Dobrý den. Rád bych si zasadil broskvoň na zahradě. Můžete mi poradit jakou odrůdu? Rád bych nějakou velice úrodnou a s kmenem, pod kterým bych mohl mít trávník.  A je možné, abych hned měl další sezonu úrodu? Děkuji. Adam
Jaké ovocné keře na zahrádku?, 25.5.2014
Lido, velice děkuji za odpovědi. A kde bych mohl takové keře zimolezu kamčastského zakoupit? Co osobně vy byste mi na zahradu doporučila? Něco co hodně plodí a je to celoroční :)
Jaké ovocné keře na zahrádku?, 24.5.2014
A jaké odrůdy (nejvíce a nejčastěji plodící) byste mi u maliny a ostružin doporučila? Který angrešt je nejvíce chutný? kanadské a kamčastské borůvky jsou keře? celoroční? Nechci žádnou jednoletku :)
Kde sehnat ovocné stromky?, 24.5.2014
Takovéto druhy jsou u všech ovocných stromků? Třešeň, jabloň, hrušeň, broskvoň?
Jaké ovocné keře na zahrádku?, 24.5.2014
Dobrý den. Pořídil jsem si menší zahrádku cca. 550m2. Rád bych si vysázel nějaké ovocné keříky, které se nebudou pnout po zemi a budou i hezky vypadat. Jaké byste mi doporučili? Na pozemku jsou 2 keříky rybízu a je tam úroda neskutečná...:) Maliny a... celý příspěvek >
Chata - septik, trativod, 24.5.2014
Není? Většina chatových osad to tak má, když není zavedena kanalizace?
Kde sehnat ovocné stromky?, 23.5.2014
Takže pokud chci mít pod stromkem okrasný trávník, tak jaké typy ovocných stromků mám volit? Existuje nějaké literatura pro začínající zahrádkáře? Díky
Kde sehnat ovocné stromky?, 23.5.2014
Jsem samozřejmě laik, to bylo poznat i podle příspěvku.-) Rád bych takové ovoce, které bude chutné za čerstva a bude mít velkou úrodu a zároveň se bude moci dále zpracovat, kompoty... O pálení apod. nestojím :) Jsem z Prahy - Západ, kde bych mohl... celý příspěvek >
Chata - septik, trativod, 23.5.2014
Dobrý den. Naše nová chata má septik s trativodem. Nevím, jak tato "kanalizace" funguje? A na co se zaměřit, jestli je správně udělaná? Prosím o technické rady a tipy. Díky. MIloš
K čemu je mulčovací kůra?, 23.5.2014
Jsem naprostý nováček a chci se zeptat, k čemu je mulčovací kůra a proč se pod ní dává igelit? Jak to funguje a proč? Děkuji za rady a tipy. Radim
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika