Příspěvky uživatele - 142.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za strom/keř?, 26.8.2013
Rostlinka ještě bohužel úplně nevyklíčila. Jak se teď ochladilo, nějak se to klíčení zastavilo a pořád je tam jen ten kořínek, lístky jsou ještě zalezlé ve tvrdé slupce. Je tvrdá skoro jako skořápka ořechu. Velikost lusku je 8 cm na délku i se... celý příspěvek >
Co je to za strom/keř?, 23.8.2013
Ale jen jestli z toho nedělám zase moc velkou záhadu :) Třeba to pak poznáte hned, třeba jsem se špatně podívala na listy atd. :) Petra P.
Co je to za strom/keř?, 23.8.2013
Ano, foto sem odpoledne dám. Je to dost podobné té fotce, kterou tady dali příspěvek nad vámi. Akorát je ten lusk úplně hladký a má uprostřed projmutý tvar - opravdu jako hruška. Ale je to už hodně podobné, ne-li stejné, když si řekneme, že každý... celý příspěvek >
Co je to za strom/keř?, 22.8.2013
Ne, podle fotek to není ono. Lusk se semeny je plochý, má tvar hrušky, i stopka, na které drží na větvi, je silná jako u hrušky. Semena jsou také tmavě hnědá, velká asi jako větší fazole, tak 1,5 cm na délku. Rostlina byla spíš keř, vysoká cca 2,5 -... celý příspěvek >
Co je to za strom/keř?, 22.8.2013
V zámecké zahradě v Hluboké nad Vltavou jsem sebrala ze země suchý pukavý plod nějakého stromku či keře. Má tvar hrušky, tmavě hnědou barvu a uvnitř zbývalo jedno poměrně velké semínko, ale původně jich byl plod asi plný. Semeno jsem doma zasadila a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika