Příspěvky uživatele - 142.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popínavka Vistárie - podmínky pěstování, 2.4.2014
Kamarádka dostala takovou chudinku vistárii od známé, která ji nechtěla, že to stejně neporoste, a sama si nechala jednu lepší. Kamarádka s manželem si pak pořídili jezírko a rybičky a vždycky, když ho čistí, tak tu špinavou vodu nanosí k té... celý příspěvek >
Malá popínavka na plné slunce, 2.4.2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jaký druh popínavé rostliny se hodí na celodenní plné slunce. Sázela bych k plotu na východní stranu, ale svítí nám tam opravdu hodně až skoro do večera, takže by musela snést v létě i ta velká vedra. Chtěla... celý příspěvek >
Domácí katastrofa - ficus, pachira a areca, 6.12.2013
Přesně to samé mi Pachira teď dělá taky, zatím ale jen na jednom listu.
Vánoční hvězda a spol, 27.11.2013
Krásné! Moje bohužel dál opadává. Nicméně jsem teď byla na vánoční výstavě a tam měli hvězdy červené, bílé, růžové, žíhané i skořicové - ani jsem nevěděla, že existuje tak široká barevná škála. Na tu skořicovou jsem měla zálusk, ale pak jsem si... celý příspěvek >
Vánoční hvězda a spol, 19.11.2013
Děkuji za radu, ale teď už asi bohužel nepokvete - ostříhala jsem jí vršky na všech výhonech, aby tolik nerostla dovrchu, protože bych tak velikou rostlinu potom neměla kam umístit. Chci, aby se spíš rozkošatěla. Ale s tou normální reakcí na světlo a... celý příspěvek >
Vánoční hvězda a spol, 19.11.2013 Obsahuje fotku
Přidávám fotografii.
Opadal mi gin-seng, 14.11.2013
Ano, byl z Lidlu a v docela pěkné černé hlíně. To je tedy škoda, že jsem toto nevěděla dřív, kdesi jsem totiž předtím četla radu "po přinsení z obchodu okamžitě vše přesazovat, protože ty plastové květináčky jsou jen přepravní a rostlina v nich... celý příspěvek >
Opadal mi gin-seng, 14.11.2013
Aha, to jsem nevěděla - ještě jsem ho, chudáka, dvakrát přemístila doma. Myslím, že přelitý není, dočetla jsem se, že si zadržuje vodu v tom silném kořeni/kmínku, takže zalévám 1x týdně až 1x za 14 dní trochou ne úplně studené vody. Ficus mám... celý příspěvek >
Opadal mi gin-seng, 14.11.2013
Opadal mi ficus gin-seng. Postupně shazoval listy už co jsem ho přinesla domů a přesadila, ale teď už má skoro holé větvičky. Mám ho rovnou vyhodit nebo se to dá nějak zachránit? Kořeny i "kmínek" má zdravé. Příčinu bych viděla v tom, že to neumím... celý příspěvek >
Vánoční hvězda a spol, 14.11.2013
Takže rozchodník už není a hvězda se trochu umoudřila, ale stále trochu opadává, tak v intervalu 1 list za dva dny. Prý by to mohlo být tím, že se začalo topit, ptala jsem se zahradnice. Výhony jsem ustřihla, aby to neletělo tolik nahoru, aby se... celý příspěvek >
Vánoční hvězda a spol, 21.10.2013
Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně tzv. vánoční hvězdy. Mám ji od loňska, po Vánocích jsem ji zachránila v mé "ozdravovně" na okenním parapetu  Teď je zase krásná, ale začaly mi odspodu opadávat listy - jakoby sesychat a pak zežloutnou a... celý příspěvek >
Ficus ginseng, 11.9.2013
Dobrý den, před 14 dny jsem si koupila v Lidlu fikus ginseng. Přesadila jsem ho z květináče do misky se substrátem na sukulenty, protože jsem se dočetla, že má být zasazený v propustné zemině. Teď mi z korunky začaly doslova pršet listy. Nejsou... celý příspěvek >
Jak znovu "nastartovat" semínko?, 5.9.2013
Před časem jsem tady psala, že jsem našla a zasadila semínko nahovětvce. Rychle nabobtnalo, za krátký čas vyrazil kořínek, pak obal zčásti prasknul a rostlinka začala vylézat, vršek je ale stále obalený a uzavřený. Je to takto už dlouho, tak... celý příspěvek >
Aby semínko neplesnivělo, 30.8.2013
Dobrý den všem! Jak jsem psala ve svém tématu "Co je to za strom/keř?", zasadila jsem semínko nahovětvce (děkuji za upřesnění druhu  ). Na internetu jsem se potom dočetla, že semínko potřebuje dost vody, protože strom má rád hodně vláhy a ve své... celý příspěvek >
Co je to za strom/keř?, 26.8.2013
Ten nahovětvec bude asi opravdu dobře. To, co jsem ale viděla já, byl na 100% keř, asi tam tedy ty lusky někdo odhodil a já jsem si myslela, že opadaly z něj a nijak dál jsem to neprohlížela.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika