Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
M26 a myši, 24.3.2014
Taky mám na zahradě trápení s hryzci, někdy před 4 roky mě napadlo nově vysazované stromky vsadit do kusu PP kanalizační trubky průměru 800mm, v podstatě jako ohrádku.   Trubka má délku cca 40 cm, z toho je asi 35 zakopaných do země. Řešení... celý příspěvek >
Prasknutí tažně, 23.3.2014
Pokud hrozí nalomení, nebo na některém z tažňů k němu již došlo, u ostatních pomaličku, opatrně v celé délce tažně tvaruji oblouk. Pokud není před Vámi 2 000 hlav netřeba kvaltovat.    j.c.
Olej z auta do kosačky?, 21.3.2014
Mám to vyzkoušené, honda běhá na motor do auta již kolikátý rok jako drak. Olej který umaže turbo v autě, umaže motor -plkač do sekačky zcela jistě taky.  j.c.
Založení zahrady, 20.3.2014
Paní Marie, to je jedním slovem Paráda,     j.c.
Kupa motorovej píly, 20.3.2014
Možná se sejdou konkrétnější rady pokud připíšete nakolik bude využívaná v těžbě nebo převážně na špalkování, kolik dřeva uživatele potažmo pilu čeká měsíčně nebo ročně, limitující při výběru mohou být cenové představy. Dobré by bylo i alespoň... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.3.2014
Na příjezdu do Brna ve směru od Vídně to v zahradách v Modřicích již některé meruňky rozbalily naplno. U nás je zatím nejvíc napučené VéPéčko, za pěkného počasí bych řekl, že do plného rozbalení květů chybí tak den, možná dva. uvidíme. Pro sichr... celý příspěvek >
Poznej ptáka 1, 15.3.2014
Ale ty písničky ráno  ...       j.c.
Odroda stolova aj na víno, 7.3.2014
Nechtěl jsem zpochybnit vhodnost Vámi doporučené volby odrůdy Platovskij. Chtěl jsem jen objasnit proč bych také sám volil z rannějších moštových odrůd.       j.c.
Odroda stolova aj na víno, 7.3.2014
Nevíme zatím, zda pěstitel dá přednost něčemu z bílých či červených odrůd, ani zda bude prioritou konzumace nebo výroba vína. Vínu vyrobenému ze stolních odrůd chybí poněkud nejen kyselinky. Osobně bych vybral z moštových odrůd, v mém případě by byla... celý příspěvek >
Výběr čerpadla, 7.3.2014
Děkuji všem zůčastněným v diskusi kteří přispěli radou nebo názorem.  Favoritem výběru je i přes zvážení ponorných v tuto chvíli čerpadlo Calpeda NGXM4 - samonasávací. Pokud vydží 2/3 původního, budu spokojen.     ... celý příspěvek >
Výběr čerpadla, 5.3.2014
Převinutí motoru jsme zavrhli z důvodu izolačního stavu i díky korozi, která za uvedenou dobu odvedla své dílo jak na čerpadle samotném, tak i jeho elektromotoru.    j.c.
Opadání plodů meruňky, 4.3.2014
Dle mého ji máte vytáhlou nedostatkem světla.    j.c.
Výběr čerpadla, 4.3.2014
Tři odpovědi a tři doporučení na " ponorky " takže svůj výběr ještě přehodnocuji. Pro doplnění informací - převýšení od hladiny vody po vstup do chaty což je horní konec potrubí bude odhadem 9m. U naposled doporučeného čerpadla so mi v technickém... celý příspěvek >
Výběr čerpadla, 3.3.2014
Jít do ponorného mám obavy z několika důvodů. Studna pracuje se silným pramenem ale nevysokým sloupem vody,    Výška odpovídající ponorky plus kabel a plovák dajískoro výšku sloupce kterou využívám. Částečně mám obavu z písku v potrubí... celý příspěvek >
Výběr čerpadla, 3.3.2014
Prosím o pomoc s výběrem čerpadla.         Po 17 letech shořel motor čerpadla které mi sloužilo k rozvodu vody od studny po zahradě a k zásobení chaty vodou. Na zahradě jsme v provozu cca půl roku, čerpadlo je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika