Příspěvky uživatele - 73.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda révy Solaris, 31.7.2012
Proč se tu řeší Hibernal, když téma je o Solarisu? Mám k dispozici keř podnože Cr-2 a jelikož chceme s tchánem vysadit řádově 10-15 sazenic Solarisu, proč ho nezkusit naštěpovat na podnož, která je náhodou k dispozici. Uvidí se, jestli to nebude moc... celý příspěvek >
Vylamování zálistků, 18.7.2012
Rozhodně nevylamovat všechny, jen v zóně hroznů, pokud nějaké rostou i pod hroznem, tak ty samozřejmě taky. Zbytek ponechat, ale v místech, kde je to přehuštěné, protrhat, prostě podle citu. Zakracování zálistků, to asi jedině až přerostou drátěnku,... celý příspěvek >
Odrůda révy Solaris, 17.7.2012
Rovněž se sháním po možnosti odběru řízků Solarisu. Mám k dispozici jeden keř podnožové révy Cr-2, není problém udělat roubované sazenice.
Letorast revy - letorast z korenovej casti, 8.7.2012
Jde o podnož, nikoli odnož. Tvrzení, že jde o "pláňku" je nesmysl, jaký mohou vyplodit jedině obchodníci se sazenicemi všeho možného, pro které je réva okrajovou záležitostí a kolikrát ani nevědí, co vlastně prodávají. Podnožová réva může také... celý příspěvek >
Konec přípravků Magus, Omite a dalších akaracidů (?), 29.6.2012
Nepletu, byl to přípravek SviluSTOP, rozprašovač se sáčkem účinné látky uvnitř, stačilo přilít vodu. Na svilušky, absolutně nezabral. Nakonec jsem jen tak ze srandy použil insekticidní sprej na bázi pyrethroidu, prodává se na pokojové rostliny,... celý příspěvek >
Konec přípravků Magus, Omite a dalších akaracidů (?), 27.6.2012
SviluSTOP je celkem neúčinný, takový postřik jen pro dobrý pocit, který téměř nefunguje
Preočkovanie vinnej révy - prevrublovanie resp. navrublovanie, 18.6.2012
Něco podobného jsem zkoušel před 6ti týdny na čtyřech sazenicích, které poškodily první letošní vedra a rouby zaschly (sazenice nebyly zavoskované a nedopatřením nebyly po výsadbě zahrnuty..). Sazenice jsem vykopal a seřezal až u kořenů, bohužel na 3... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika