Příspěvky uživatele - 12.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zatky palivovej/olejovej nadrzky STIHL 361, 16.12.2013
Tak som spat z obchodu. Vraj je vsetko normalne. Vyskusal otvorit/zatvorit obe. Tak neviem, ze by 'cinsky faktor'?  Pre istotu som kupil hned dve nahradne zatky.  Inac len pre info, obe som zlomil ked bolo pod nulou. Ale... celý příspěvek >
Zatky palivovej/olejovej nadrzky STIHL 361, 15.12.2013
Otvoril som obe zatky, ziadne viditelne poskodenie. Vymena navzajom nic nezmeni. Zajtra zajdem kupit nahradnu zatku a zoberirm aj pil zatvaranie/otvaranie vyskusa servisak. Mozno je to normalne, ze sa to otaca tak ztazka. A mozno som mal len smolu na... celý příspěvek >
Zatky palivovej/olejovej nadrzky STIHL 361, 14.12.2013
Tak ja som asi na druhom konci. Mne zatka nevypadne ani keby som ju prosil na kolenach. Zial ani sa nezatvori . Skusim vsetko precistit. Zajtra. Dnes je uz neskoro. Nastastie som po prvej zlomenej kupil rovno 2, takze dnes som pouzil tu druhu a mohol... celý příspěvek >
Zatky palivovej/olejovej nadrzky STIHL 361, 14.12.2013
Dakujem za radu mate pravdu, asi na to treba ist hlavou. Ale moja 50 rocna na to nevie prist. To bola prave ta otazka.Preto som aj napisal, ze ' asi robim nieco zle'. O podobnom probleme som na tychto forach necital. Ale zase si nemyslite, ze zatku... celý příspěvek >
Zatky palivovej/olejovej nadrzky STIHL 361, 14.12.2013
Dobry den Dnes som urval (zlamal) uz druhu zatku na nadrzke. Povie mi niekto co robim zle? Pilu pouzivam velmi zriedka, nie som profesional, vystacim si v 90 % s 20-30 rocnou Dolmar 100. Takze tak raz za mesiac.  Necudujem sa, ze som ju... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 28.11.2013
Souhlas. Podobná zkušenost. Sekačka u nich koupená vydržela jednu sezónu a odešlo spousta dílů, mimo jiné ložiska, spojka, atd. Oprava za několik tisíc - záruka neuznaná. Prý jsem jí přetěžoval. Arogantní chování. Jiné sekačky co mám, co jsem... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 16.7.2013
Ano, Husquarna 555 RXT tak opravdu působí. Má ještě lepší popruh než Solo 154 a je celkově robustnější. V den kdy jsem ji koupil jsem měl v ruce i nejsilnější Stihl ale zvolil jsem Husqarnu, právě z důvodu robustnosti. Už jsem si nemohl dovolit další... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 3.7.2013
Stále čekám na vyřešení reklamace SOLA 154 v Mountfieldu (závadu a přístup Montfieldu popíši později - nečekal jsem tak negativní zkušenost, ale uvidíme jak to nakonec dopadne). Protože pozemek nemůžu mít tak dlouho neposekaný byl jsem... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 26.6.2013
Ano, respirátor používám také, i kryty do uší kvůli prachu, ale myslel jsem na něco účinnějšího - proto uvažuji o polomasce - tedy pryžové masce co zakrývá jen nos a ústa (aby si někdo nemyslel, že chci masku přes celý obličej, jak jsme nosili... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 21.6.2013
Já jsem si nový Castor také nekoupil, přestože ten starý fungoval bez servisu tolik let a posekal tolik hektarů. Doléval jsem pouze benzín s olejem, před sezónou jej řádně umyl, očistil, vypral filtr a namazal převodovku. Nic víc. Jako nový... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 20.6.2013
ano, toto je zatím i mé vysvětlení problému se Solem. Koupil jsem nevydařený kus. Až mi ho za měsíc v Mountfieldu opraví a budu s ním mít další zkušenosti, tak je sem napíši. Jinak ten Castor 45D skutečně vydržel 10 - 15 let (mohu se podívat na... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
Castor 45D jsem používal 15 let na velmi členitém hektarovém pozemku (sekáno 4 - 7 krát ročně). Po celou tuto dobu tento křovinožez nebyl v servisu, fungoval bez jakéhokoli problému. Před 3mi týdny jsem si koupil Solo 154 a toto je srovnání: Solo má... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 18.6.2013
Křovinořez SOLO 154 jsem si před 3mi týdny koupil v Mountfieldu v maxislevě. Předtím jsem 10 let používal CASTOR 45D bez jediného servisu na ploše přes hektar. Solo 154 vydrželo ca 5 hodin práce. Teď je v Mountfieldu v servisu. Bůhví co... celý příspěvek >
Zakořenění břečťanu, 18.9.2012
zdravím, nastříhané konce nechávám týden ve vodě a poté je normálně zasadím. Sázel jsem je v létě a všechny rostou. Jen jestli v tomto období není na sázení už pozdě...
Vari system, 22.3.2011
psal jsem jim tam před rokem, bez odpovědi takže asi nic zatím nebude...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika