Příspěvky uživatele - 12.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkovat nebo roubovat?, 26.7.2016
Tohtorocne letne vrublovanie vyzera velmi nadejne. Pouceny z vlanajsich chyb: - vrublujem len na silne rastuce vyhonky - cely vrubel obalim foliou, trci len to ocko. - vsetky nizsie ocka pod miestom vrublovania vylamujem -cely ker... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 26.7.2016
Oni mavaju katalog odrod, ktory poslu mailom - ale maju aj mnohe odrody co nie su v katalogu. Komunikacia s nimi byva mailom dost obtiazna. Ocividne sadenice riesia len velmi okrajovo a tak tomu aj venuju len malo casu - odpoved nechodi aj... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 26.7.2016
Prezradte nam ake mate skusenosti s pestovanim tychto rezistentov BEZ POSTREKOV, lebo aj pani Palenikova zo Slovplantu ma opakovane ujistovala, ze oni maju v Limbachu vyskusane v praxi, ze aj ich odrody s udavanou odolnostou 5 to zvladaju dobre... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 26.7.2016
Ja mam zasadne vyhrady ku kvalite ich prezentacie (web stranka, mail, telefon). Na jednej strane zaujme a zaposobi, vzbudi doveru. Navnadi ta na kupu. No bohuzial mnohe z tych informacii hlavne co sa tyka odolnoti su nepravdive. napr. odroda... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 26.7.2016
Kupoval som hodne sadenic. Vsetky pravokorenne (tvrdia, ze to je aj pre zakaznika lepsie, ha ha ha  - v duchu to co robime my je najlepsie...,). To v zasade znaci, ze voci fyloxere nie su odolne. Zakorenene v Jiffoch. Su ozaj vitalne, dobre... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 26.7.2016
Ake su tam sorty na prvom obrazku? rast je velmi dobry, mate vyzivnu podu a dost vlahy. Choroby zatial nevidno, ale do zrelosti bobule maju este daleko - choroby este maju dostatok casu zasiahnut. Kolko krat a cim ste striekali? Planujete... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 25.7.2016
Jednoznacne odporucam bred_ik-a (wine.webgarden.cz). Kupoval som od neho aj osobne aj postou. Velmi ocenujem uzitocne a hlavne pravdive a uprimne informacie z jeho web stranky - popisy skusenosti s odrodami za jednotlive roky, ich skutocnu... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 25.7.2016
ano vidim, ze su to len odrezky... no tak to je smutne, ze stale sa Slovplant snazia predavat za dvojnasobne ceny ako podobna konkurencia. napr. winorosl.pl predava aj sadenice aj odrezky a ich sadenice su za cca rovnaku cenu ako odrezky... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 25.7.2016
Slovplant pre cudzincov za ceny viac nez 50% NIZSIE ako pre "svojich". pozrite si stranku resistantgrapes.com stranka je v anglictine, je od Slovplantu a ceny su viac ako o 50% nizsie ako na slovplant.sk Je celkom jasne, ze obe stranky... celý příspěvek >
Sekačka MTD Advance 53, 15.7.2016
Zdravím, mám dotaz ohledně sekačky MTD Advance 53 SPWK HV - překvapuje mě u ní její váha 44-49 kg, záleží na webu. Zajímal by mě váš názor jestli to není až moc těžká sekačka a taky na poměr váha/výkon 44-49 kg/ 4HP. Případně pokud někdo sekačku... celý příspěvek >
Zasychani kvetu revy, 16.6.2016
Minuly rok Carli nemal problem, ale to bolo v juni velmi teplo a sucho a teraz chladnejsie a pravidelne prsi (i ked nie dlho). Toto pocasie asi tiez skodi vyvoju kvetov. Blbe je, ze prave Carli (je velmi odolny) som stepil na ine menej odolne... celý příspěvek >
Vyber odrod + vysadba, 8.4.2016
Pozor na udavanu odolnost u SLOVPLANTU. Aby ste sa nesklamali tak ako ja. Mnohe odrody udavane u nich s odolnostou 7 (poskodenie menej ako 5..ci 10%?)  bez postreku budu totoalne znicene (cca vsetky listy alebo strapce znicene). Zaplatil som... celý příspěvek >
Zarezanie do kmienka vinica, 8.4.2016
skusenost nemam, tiez ma to zaujima.  Ja som to z videa na webe pochopil tak ako vy. Predpokladam, ze miazga skodi ocku ked ho zaleje.  robia to aj na tomto videu, a vysvetlia to tak ako ste spominali.
Očkovat nebo roubovat?, 8.4.2016
Prosim poradte, mozem vrublovat cierne do cierneho teraz? Otazky: 1. mam sancu teraz vrublovat drevite vruble do vlanajsich jednorocnych drevitych vyhonkov na cca 2-3 rocnych korenoch? Teraz je zaciatok aprila, podnoze su v plnej... celý příspěvek >
Cuketa v květináči, 23.4.2014
Jak už tu někdo psal, plody budete mít tak velké, jak velké je sklidíte - to s květináčem nesouvisí. Asi jste měla na mysli ne "cuketu s menšími plody" ale "cuketu menšího vzrůstu". O takové nevím, všechny rostou jako ďábel, rostliny mi dorůstají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika