Příspěvky uživatele - 192.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zachránit usychající durancii?, 29.6.2015
"Na Durancii nějak málo trnů". Těžko říci na co odchází nebo co ji chybí.
Negativní zkušenost - bubnová sekačka Viva - Motor Jikov, 29.6.2015 Obsahuje fotku
Souhlasím, že proudový chránič bude lepší, protože se stala jednou a dávno neuvěřitelná závada. Na kostře se objevila fáze a pojistky to nevyhodilo a to i při vypnutém vypínači. Bylo to způsobeno tím, že se v zóně za rukojetí, kde se kabel mnohokrát... celý příspěvek >
Negativní zkušenost - bubnová sekačka Viva - Motor Jikov, 29.6.2015
Ten kabel musí být rozdělen na "silnější a ležící" (aby nebyl velký úbytek napětí), který se občas popotáhne a na pohyblivější ale délky tak 20 - 25 m ale menšího průřezu. Mohu dát foto. Vyzkoušel jsem (za ty roky) pryž, plast i silikon. Momentálně... celý příspěvek >
Negativní zkušenost - bubnová sekačka Viva - Motor Jikov, 28.6.2015
Já vím, že to vypadá směšně ale poseklo to sad tak 130 x o rozloze 33 arů ( 3 až 4x do roka. Bylo to sestrojeno v roce 1980 a od té doby je tam asi třetí duralový talíř a druhé řemenice. Tento druh klínových řemenů tolik je nevyšlehává. Nožíky jsou... celý příspěvek >
Negativní zkušenost - bubnová sekačka Viva - Motor Jikov, 28.6.2015 Obsahuje fotku
Ješte jeden obrázek
Negativní zkušenost - bubnová sekačka Viva - Motor Jikov, 28.6.2015 Obsahuje fotku
Sekací talíř s nožíky potřebuje tak 1900 až 2000 otáček za minutu. Mám to odzkoušené za asi 35 let a sekám 33 arů. Zkoušel jsem i DAKR za 21 tisíc ale nebyl jsem s kvalitou spokojen (prodal spalovací motor a ostatní do šrotu) a udržovat dva mohutné... celý příspěvek >
Jak zachránit usychající durancii?, 27.6.2015
Zakracovat 8 letou Durancii je na pováženou. Jestli nerostla nebo téměř nebujea (jak je obvyklé v tomto věku), tak říčina stagnace je jinde a tou amputací jste ji asi zkrátil "trápení". Škoda, že není foto habitusu.
Identifikace odrůdy rybízu, 24.6.2015
Z mnoha odrůd rybízu mne taky jeden "čučel na místě" a přitom chutnal báječně. RED LAKE. Rony
Jak ostříhat 1 rok starou hrušeň?, 15.6.2015
Poskytněte lepší snímek a  "pohraju si s tím". Nebo lépe ze dvou směrů. Tam je potřeba odstanit ty amputace (uschlé čípky), snížit korunu a tedy vybrat nový terminál (na to je potřeba i jiný pohled). To všechno níže se jenom mírně upraví. Hrušeń... celý příspěvek >
Záchrana staré třešně, 7.6.2015
Měl jsem starou třešeň (původem ze Slovenska), která měla plody v srdíčku 33 mm. Kolega v práci nevěřil, tak jsem mu donesl ukázat sevřenou v "šupléře".
Poraďte jed na hryzce, 12.10.2014
Použil jsem sklopné kovové jaké jsou na potkany a krysy. Musí se kolmo odkopnot zemina a přisunout, přes nepřejde ani omylem. Chytil jsem tak 15 kusů a na případný zbytek použil zplynovací tablety co se používají na vzteklinou napadené lišky... celý příspěvek >
Hokaido a azbestová střecha, 10.10.2014
Azbest je přírodní materiál a škodí poze při vdechvání vláken a to dlouhodobě, hlavně při zpracování, řezání a podobně. Donedávna se veškeré pivo filtrovalo od kvasinek na azbesto celulózových filtrech.
Durancie, 22.9.2014 Obsahuje fotku
Foto z mé zahrady, kde je i Valjevka
Určení velmi chutného jablka, 21.9.2014
Pokud by to měl být Jonathan, tak mu chybí to podstatné a to takové dolů visící šlahouny.
Určení odrůdy jabloně, 12.9.2014
Také se mne to jeví jako Rubinola. pokud je to chuťově výborné jablko a při kousnutí pružně křupne tak není o čem pochbovat. To kousnutí je takový typický odlišný znak od jiných odrůd.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika