Příspěvky uživatele - 177.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupací jezírka, 24.4.2011
Pisete ze voda je pruzracna jen ta rasa - myslim ze to je normalni. Uz jsem to tady jednou nekde psal - je to pomrene obvykle ze lide co maji vlaknitou rasu tak maji cistou vodu. Ve vodnim zahradnictvi v komoranech mne pani rikala ze k nim jezdi pro... celý příspěvek >
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 18.4.2011
Diky za info, pisete ze ten valec by se hodil spis pro silnejsi kompresor, co by se tedy hodilo vic pro tento? (mensi valec?)
Zkritizujte mi prosím navrženou filtaraci, 18.4.2011 Obsahuje fotku
No ja mam jezirko 120m2, cca 100m3. Ted jsem ho zrovna fotil. Vzdau je videt novy prirustek do me sbirky filtracnich udelatek - docistovaci/usazovaci nadrz - objem 4m3 (prebudovana byvala filtracni sachta) Moc parady tam nedela, ale obalim ji rakosem... celý příspěvek >
Zkritizujte mi prosím navrženou filtaraci, 18.4.2011
Nepostřehl jsem jestli dané jezírko máte a s ním i jímku s biokvacitem ci jak se to pise...? Ja mel filtraci v sudu kde vrsek media byl zaklopeny biomolitanem 10kou - hrubý o sile 5cm a musel jsem ho prat obden jak rychle se zanasel. (vlaknita... celý příspěvek >
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 17.4.2011
Myslel jsem si to, nemuzete dat na vase stranky ci youtube video jak ten kompresor a valec funguje? Taky to zvazuju, premyslim jestli nekoupit ten cinsky kompresor. Nevite neexistuje nejaka poucka co je optimalni vzledem k hloubce umisteni... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 14.4.2011
Hm to zni zajimavy vyzkousim na par rostlinkach, na par vyzkousim hnojeni na list a zbytek necham jako kontrolni :-)
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 10.4.2011
No my ted zaciname treti sezonu, celkem sem vysazoval okolo 60 druhu rostlin - od kazde 2-3 a celkove mne jich ted v jezirku roste ka 60 a druhove se to omezilo tak na 20 druhu. Rostou zatracene pomalu a to i rakosy, nejlepe se dari vodni mate - tu... celý příspěvek >
Vedení potrubí, 9.4.2011
Upozornuji ze nemam zkusenosti s gullou tam asi problem nevznika ale ja mam svoje gravitacni filtry zapojene pouze na skimmer a tady mam opravdu velke problemy s dostatkem privadene vody pro cerpadlo oase optimax 10 000 ktere jede tak na polovicni... celý příspěvek >
Předfiltr - kartáče?, 31.3.2011
Tak kartace uz mam, ale pro ostatni: nekupujte ty nejlevnejsi - drat je obyc zelezo s tenkym plastem na povrchu, konce bez poplastovani, již lehce rezave.
Jezírko bez filtrace, 27.3.2011
Proti komarum tam staci dat jednu malou rybku a je vystarano.
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 8.3.2011
Netusite nekdo zda venturiho trubice funguje i za podminek velmi maleho tlaku - tzn. zda by sla napojit na prepadovy vytok z filtracni nadrze kde je osazena trubka kg 110mm. (prutok cca 10 000l/hod) Zbastlit to asi neni problem ale jestli by takove... celý příspěvek >
Alternativa soupete, 7.3.2011
Dobrý nápad, na srotak se minamalne podivat muzu, je otazkou pokud tam budou, v jakem budou stavu, ale uz jsem tam nasel takove poklady ze tam urcite zajdu :-)
Předfiltr - kartáče?, 22.2.2011
Díky, u toho oase, jak je tam resene rovnomerne rovedeni vody na vstupu?
Pro chemiky - zeolith, 20.2.2011
Chtel bych ozivit tuto diskuzi a to konkretne ty podestylky pro kocky. Docetl jsem se o tom nahodou na kaktusarskem foru, kde to berou jako nejlevnejsi zdroj zeolitu - Kočkolit Pussy Cat - vyrobcem je slovensky Zeocem, frakce 1-8mm, prumerne... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
moc sikovny maly vortex
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika