Příspěvky uživatele - 45.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rychle roste potěr Karásků?, 10.8.2014
Nám karasi za rok vyrosli na 6 - 8 cm. Ničím jsme je nepřikrmovali, řasy stačí a jak jsou trošku větší, krmí se s těmi velkými.
Velmi nízká travní směs, 25.7.2014
břečťan?
Plzáci, 17.5.2014
A jak by dopadl souboj kachny vs. 3 kocouři? Mám dojem, že jedinný vítěz je předem znám... Viva Espaňa!!!
Plzáci, 17.5.2014
Bohužel, ty hnusný sliznatce nic nežere. Kdyby je dlabali ježci a kosáci, tak mi po zahradě běhá ježek velikosti dikobraze na steroidech kosák velikosti krůty, kolik mají žrádla. Já osobně sypu Feramol (Vanish jsem zavrh kvůli ježkům a kocourům,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 26.4.2014
Zdravím, neberte to prosím jako útok na Vás pane Kuky, ale docela mě jímá úžas, co všechno nastříkáte na stromy (já sám jsem se ptal na pomoc, zkouším to dle vašich rad, doufám, že to zabere), ale pořád tam mám dilema- nechci si kupovat ovoce a... celý příspěvek >
Včelky samotářky, 6.4.2014
Trochu to rozšířím, pro samotářky jsem letos na poslední chvíli skusil udělat hnízdo z kusu ovocné větve, do které jsem vrtačkou vyvrtal díry, zavěsil jsem ho na větev jabloně, orientace V/Z. Zatím nic, nechám to celý rok, když tak příští rok... celý příspěvek >
Včelky samotářky, 5.4.2014
Taky přihodím odkaz, letos to také zkouším. Brrouk
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 5.4.2014
Přetáhnu sem příspěvek ze starého vlákna. Ptal jsem se na výškový rozdíl od nejbližší AMET stanice a načasování postřiku. Jenom bych rád upřesnil rozdíl ve výšce, rozdíl je jenom 70 metrů.  Od p.Kukyho byl dotaz (doufám, že to bylo na mě) co... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 5.4.2014
Dobrý večer, mám otázku. našel jsem si nejbližší AMET stanici (Slaný, Ekofrukt), ale já jsem o 100 výškových metrů výše (Kladensko). Mám stříkat podle signalizace této stanice, nebo nějaký (jaký) čas počkat. Ptám se proto, že v okolí měřící... celý příspěvek >
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 21.3.2014
Stejně je nejlepší Fiskars!!!
Desinfekce půdy nekomerčními přípravky, 7.3.2014
Trochu tuto diskusi oživím. Zaujalo mě, že den před a den po nesmím požívat alkohol??? Nejsem notorik.pivko nebo víno si dám, ale díky tomu, že auto potřebuji k výkonu svojí práce, tak alkohol je pro mě od nedělního rána až do pátečního... celý příspěvek >
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014
Pánové odborníci, máte pravdu, je hodně lidí, kteří řežou stylem "Řežu rád a řežu dobře", bohužel se k nim pořád řadím i já, bohužel neměl jsem od koho čerpat základy, postupuji metodou pokusu- omylu, postupně získávám zkušenosti, a tiše doufám,... celý příspěvek >
Zkušenosti se zahradnictvím Petr Franc, Kamenné Žehrovice?, 27.1.2014
Tak my jsme nakupovali v tomto zahradnictví v roce 2011 a ačkoliv je zahradnictví Franc v Žehrovicích blízko, už tam nic nikdy nekoupímea. Rostliny asi nezalévali, takže za 1200 Kč zbyla jedna rostlina Josta.Překvapilo nás, že k uvedeným cenám... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 23.1.2014
Zahradnictví Franc v Žehrovicích mám blízko, ale už bych tam nic nekoupila. Rostliny asi nezalévali, takže za 1200 Kč zbyla jedna rostlina Josta, nyní s plody nevalné chuti. Jen nás překvapilo, že k uvedeným cenám připočítali DPH, asi potřebovali... celý příspěvek >
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013
Vnějakém super hyper jsem koupil okrajovač trávníků (takový malý půlkulatý rýč, který je 1m násadě s T úchopem), a když se setmí, tak vezmu čelovku a jde se sekat. Před spaním se člověk ještě projde, když je někde velká koncentrace, tak ji po masakru... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika