Příspěvky uživatele - 45.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 2.8.2013
Diky za rady, koupim jeste Zato a zkusim to striknout. Ze jiz napadena jablka nezachranim, to vim-ty se snazim otrhat, ale chci zachranit ty zbyle, kde je sice cervik, ale kdyz dozraji, tak jsou moc dobra (ale diky te monolii jich mam rocne tak 10... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 2.8.2013
Zdravim, i kdyz jsem se snazil, tak mi nejaka potvora napichala jablka. Ale hlavni problem, je v tom, ze tyto poskozene plody chytaji hnilobu (z jedne strany, je jablko krasne, z druhe cele shnile, s kruhy plisne - asi monoliova hniloba). Koukal... celý příspěvek >
Zkušenosti s vřetenovými sekačkami, 19.4.2013
S dovolením také připojím pár postřehů. Minulý rok jsem si také pořídil vřetenovku Brill (chtěl jsem vřetenovku tzv. bezkontaktní /také mám "klasickou" od Wolfa/, prohledával jsem všemožné recenze a nakonec jsem se rozhodoval mezi Brillkou a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika